Adriana Lima'nın makyajsız hali

çıçıma kaş göz çızsem daha güzel olur.bayanssulusmile

ister estetikli olsun ister estetiksiz
ister makyajlı olsun ister makyajsız
onun güzelliği tartışmaya bile kapalı bence :nazar:
dünyanın ennnnn güzel kadınlarından yerimseniben

çok merak ediyorum bu eleştiren arkadaşların kaç tanesi full makyajlı halleriyle bile makyajsız adrianadan daha güzel!

Ya bencede güzell .. Daha ne olsun öhh yani hangimiz makyajlı gibi kusursuz olabiliriz ki hatta ben adrianın cok dogal makyaj yaptıgını görüyorum saklaması gereken birsey olmadıgından ..:nazar:

çok merak ediyorum bu eleştiren arkadaşların kaç tanesi full makyajlı halleriyle bile makyajsız adrianadan daha güzel!

Aynen katılıyorum .. Allah icin güzel kadın makyajsız halide gercekten güzell ..Boy var herseyi yerli yerinde ve en önemlisi geneli dogall gögüsleri estetik ama o kadar da olsun güzelligine gölge düsürmez bence ..

Ben cok merak ediyorum bu yorum yazanlar dünya güzeli de yada kusursuz insanlar görmekten dolayı mı bazı seylerini cirkin buldu .. O zaman harcanıyorlar yani .. Haa begenmemek ayrı birseyy!!:1closedeyes:

makyajsız hali de çok hoş bence..
zaten gülüşü müdür nedir öyle bir fevkaledelik var bu hatunda değişik..
dudakları bilemiycem ama göğüslerin silikon oldugu besbelliydi zaten..

32 beden hatunda heleki 180 boyundaki 32 beden hatunda öyle göğüs olması imkansız gibi birşeydi zaten..
o yüzden yaptırmasını da garipsemedim...
ahh 32 beden olayım varsın tahta meme olayım,hatta estetikle bilem uğraşmam,gezerim öyle ben oğlan çocuğu gibi..

Ben rahatladim, gercekten kiskanilacak kadar güzel gözüküyordu cnküü

kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni
ay güldüm gece gece

makyajsız hali de çok hoş bence..
zaten gülüşü müdür nedir öyle bir fevkaledelik var bu hatunda değişik..
dudakları bilemiycem ama göğüslerin silikon oldugu besbelliydi zaten..

32 beden hatunda heleki 180 boyundaki 32 beden hatunda öyle göğüs olması imkansız gibi birşeydi zaten..
o yüzden yaptırmasını da garipsemedim...
ahh 32 beden olayım varsın tahta meme olayım,hatta estetikle bilem uğraşmam,gezerim öyle ben oğlan çocuğu gibi..

32 beden derken nasil yani 36 bedenin a$agisini mi kasettettin arkadasimohaoldumsmile

bence hatunun bakisi ve sempatikligi puan kazandiriyor

32 beden derken nasil yani 36 bedenin a$agisini mi kasettettin arkadasimohaoldumsmile

bence hatunun bakisi ve sempatikligi puan kazandiriyor

evet cnm..
36 bedenden 2 beden aşağı oluyor kendisi..

resimlerde daha dolgun çıkıyor dimi?

ben internette okudum 32 beden oldugunu da inanamamıştım.güvenilir bir arkadasım görmüş.. fashion tvdekiler gibi çok zayıf demişti..

doğa harikası bu kadınlar...

ben 36 bedenim zor zaptediyorum yukarısına çıkmamak için..

unlulerinsacmodelleri_Aadriana_lima_SacModeli1.jpg

guzel guzel... bence yersiz bi konu bile olmus..ama bu kıskanclık yaratacak bir knu degil..Herkesin kendi tarzı kendi guzelliği vardır.. bayanssulusmile

makyajsız hali daha güzel ve doğal ama barbi bebek gibi dünya güzeli dğl :KK66:

Makyajsız halide gayet güzel Kötü çıktığı fotoLarı koydukları için öyle duruyo Bence :-)

X