Adriana Lima'nın makyajsız hali

Adriana-Lima.jpg

bence makyajsız bile güzel sempatik çok beğeniyorum bu kadını ben yaa=)

adriananin dudaklarinda KESINLIKLE (!) estetik yoktur..resimle oynanmis..hatta original halini bulursam hemen eklicem..kim ne derse desin kücümsenmicek bir güzellik...makyajlida makyajsiizda 10 numara hatun..bazi resimleri kötü acidan cekilmis olabilir ama bu onu cirkin kilmaz

Son düzenleme:
bence makyajsız halinde bir problem yok cilt kusuru yok bişeyi yok sokakta görsen bu adriana dersin makyaj illaki netleştiryor hatları ben sadece göğüslere şaşırdım slikon olması hayal kırıklığı yarattı ama hem sempatik hem seksi bi kadın:)

gayet seksi ve güzel.....boshayallersmile....hangi unlunun doğal halı bu kadar guzel kı.???? hem sempatık gelıyo tavırları bana...bence bı ınsanda sadece yüz güzelliği onemlı olmamalı....hareketlari,tavırları,giyimi,kusamı,gulumsemesı vs...insan bunlarla bi
bütün olur.....cok guzel bı yuze sahıp olup da,konusmaya baslayınca gözümden düşen bi cok ınsan var,,.ve ya cok guzel ama tavırlar buz gıbı,kasıyo kendını kız konusurken hihoyyyt....bence herseyıyle bı butun adrıana.....

Dudaklar silikonmuymuş valla yapan süper yapmış ama hiç belli olmuyo:KK70:
Makyajsız çirkin değil ama makyajlıda çok güzel değil normal yani..

adriananin dudaklarinda KESINLIKLE (!) estetik yoktur..resimle oynanmis..hatta original halini bulursam hemen eklicem..kim ne derse desin kücümsenmicek bir güzellik degil...makyajlida makyajsiizda 10 numara hatun..bazi resimleri kötü acidan cekilmis olabilir ama bu onu cirkin kilmaz

Benimde garibime gitti yani kendisini hiç sevmem ama dudaklarıda estetik gibi durmuyo yani çok doğal duruyo bende şaşırdım o dudak o hale nasıl gelebilir diye.

makyajsızda çok güzel bi kadın valla.Hakkını vermek lazım:)Ama estetikli olduğunu bilmiyordum:)

bu kıza çirkin diyeni ALLAH çarpar arkadaş beğenmeyebilirsin o ayrı ama yiğidi öldür hakkını yeme taş ben şu bayan halimle afedersiniz dibim düşüyo bir de şu açıdan bakın bizim mankenlerimizin yüzde 99 unda estetik var ama bir çoğu adriananın yanından geçmez

X