Adım atayım mı?

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.658
17.314
27
Merhabalar,
İnsta hesabımı açık kullanıyorum. Yaklaşık bir aydır takipleşmediğimiz biri hikayelerimi izliyor. Ortak arkadaşlarımız var daha önce birkaç kere karşılaşmıştık ama bir tanışıklığımız yok. Beğendiğim biriydi aslında ve sürekli hikayelerimi izlediği için acaba mesah atsam mı diye düşündüm. Çünkü takipleşmediğimiz halde hikayelerimi izlemesi için sürekli adımı aratıp bakması gerekiyor. Bunu neden yaptığını da anlamadım ama kendisine yazsam abes olur mu?

Mesaj atma ondan bekle bence bir süre daha

Hesabı gizli ama mesaj atmayayım bence de şimdi ben yazınca geri çeker kendini
Tam bunun gibi bisey yasadım.
Cocuk benim hikayelerimi izliyordu. Çocukla hem komşuyuz hem de aynı spor salonundayız. Sadece hikayelerimi izliyordu kendisi. Ne mesaj attım ne adım attım…

Bir gün yine spora gidiyorum bunu sevgilisiyle gördüm yolda. Temkinli ol.

E ısterse o yazar

bence hic bir sey yapma. hikayeyi begenene kadar istese takip isteği atar mesaj atar. aklinca sana ışık yakıp senin ona ilk adımı atmanı bekliyor sonra en ufak bir terslikte bu hep kafana kakilacak haberin olsun. erkek milleti affetmez yapistirir direkt, kızım sen geldin bana ilk sen adim attin diye

Yapılacak Max hareket takip isteği atmaktır ki bence onu da yapma, düşünsene seninle tanışmak görüşmek isteyen biri zaten takip istegi atardı. Muhtemelen sadece hikayelerine bakıyor bir ilişki düşünmüyor ki böyle bi adama adım atmak ofsayt busefer de her hikayesine bakanı takip edip ekliyor diye düşünebilir, ben olsam hicbisey yapmaz adım gelmesini beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…