Adetten bir gün önce ilişkide hamile kalan var mı? Böyle bir ihtimal var mı? Lütfen bilen varsa cevap ?

acemianne92

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2020
1.467
2.962
32
Merhaba arkadaşlar. Adetimin bugün gelmesi gerekiyor, hep düzenlidir. Dün gece ilişki yaşadık eşimle korunmasız. O an nasıl olsa gelecek olmaz falan dedik ama sonradan sardı korkular.. 🙄 Hiç böyle bir şey başına gelen var mı? Bir gub önce ilişkiden hamile kalan var mı? Bilen varsa lütfen cevap verebilir mi? Ben bu stresle başa çıkamıyorum. 🥺

Merhaba arkadaşlar. Adetimin bugün gelmesi gerekiyor, hep düzenlidir. Dün gece ilişki yaşadık eşimle korunmasız. O an nasıl olsa gelecek olmaz falan dedik ama sonradan sardı korkular.. 🙄 Hiç böyle bir şey başına gelen var mı? Bir gub önce ilişkiden hamile kalan var mı? Bilen varsa lütfen cevap verebilir mi? Ben bu stresle başa çıkamıyorum. 🥺
Sanırım hamile kalmak istemiyorsunuz bir gün önceden ilişki olup tutup ve regli geciktirmesi imkansız ama 1hafta fln öncd olduysa o olabilir

Evet 3.5 yaşında bir kızım var. Eşim istiyor 2. Çocuğu ben ise biraz daha büyüsün istiyorum. Neye güvenip tamam dedim bilmiyorum ama pişman oldum. Daha önce böyle konu başlıkları açılmış yarım kalmış tatmin etmedi cevaplar. Belki bilen birileri vardır diye sorayım dedim. 🙄

Merhaba tamda beni anlatmissiniz biz korunuyorduk kondom kullanıyorduk adet olmadan bir gece öncesi birliktelik olmuştu ve kondom delikmis farketmedik nasılsa olmaz dedim korkmadım ama adet olmadim ve hamile kalmışım şok olmustum gerçekten ama iyi tutunamadığı için düşük yapmıştım

Merhaba tamda beni anlatmissiniz biz korunuyorduk kondom kullanıyorduk adet olmadan bir gece öncesi birliktelik olmuştu ve kondom delikmis farketmedik nasılsa olmaz dedim korkmadım ama adet olmadim ve hamile kalmışım şok olmustum gerçekten ama iyi tutunamadığı için düşük yapmıştım
Öncelikle çok geçmiş olsun size. İstiyor muydunuz bilmiyordum ama üzüldüm. Benim bugün 2. Günüm adet olmam gereken . Ama daha yok. Lekelenme var çok çok hafif. Gelecek gibi ama emin de değilim. Geç döllenme muhabbeti de korkutuyor beni. Ne olacak bilmiyorum. İnşallah gelir yarın. Psikolojik mi bilmiyorum ama midem bulaniyor çok. Stresten sanırım.🙄

Çok şükür adetim geldi diyebilirim artık. Çok panik olmuştum hamile kalırsam diye. İki gün sol kasığımda kramplar olduktan sonra bugün artık tam anlamıyla gelmeye başladı. Hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için, ilgilendiğiniz için. 😊

Bende adetime 3 güne kala ilişki yaşadık.Normalde 25 Ağustos'ta adet olmam lazımdı.Olmadım ve sadece hafif kasık ağrımlarım sağlı sollu ve beyaz sarı arası akıntım var normalde her ay düzenli ve aşırı ağrılı olurdu şuan o kadar ağrım yok bekliyorum.

Bende adetime 3 güne kala ilişki yaşadık.Normalde 25 Ağustos'ta adet olmam lazımdı.Olmadım ve sadece hafif kasık ağrımlarım sağlı sollu ve beyaz sarı arası akıntım var normalde her ay düzenli ve aşırı ağrılı olurdu şuan o kadar ağrım yok bekliyorum.
Merhaba geldi mi adetiniz? Benim de öyle oldu 2 gün geç geldi ama geldi şükür. Sol kasığımda batma ağrı çok oldu. Dedim hamileyim sanırım ama değilmişim.

X