Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Herkese merhabalar ben yaklaşık iki aydır okuyorum yorumlarınızı ve çok yararlanıyorum öncelikle sizlere bu haftalarda yaşadığım durumdan bahsetmek istiyorum Mart'ın 5 inde adet oldum 5 gün sürdü martın 11 inde ilişki oldu ve ben iki haftadır mide bulantısı bel ve kaşık ağrısı yaşıyordum evde test yaptım negatif çıktı dayanamayıp bugün doktora gittim kan tahlili yaptı beta hch 6,91 çıktı doktor cuma tekrar görelim emin olalım dedi sizin yorumlarınıza ihtiyacım var acaba bebiş geliyor mu

canım iki gün sonra tekrar git baktır yükselme olursa vardır bebiş inşallah ne güzel sanslısın ..

Ayyy hadi inşallah canım ya Allah isteyen herkese nasip etsin inşalalh
amin inşallah benimde bat 8 nisan sabırla bekliyorum bakalım.beni hikayem seninkine benziyor günleri hemen hemen 8 martta regl oldum 4 gün sürdü 13 martta ilişkim oldu inşallah olur sana benzettim hikayemi

Benimde 5 gün kaldı 2 nisan
amin inşallah benimde bat 8 nisan sabırla bekliyorum bakalım.beni hikayem seninkine benziyor günleri hemen hemen 8 martta regl oldum 4 gün sürdü 13 martta ilişkim oldu inşallah olur sana benzettim hikayemi

Başlangıcından beri üç haftaydı dimi Nisa'nın dördü ama emin diilim yaa üç aşağı beş yukarı

Çünkü ayın Onbeşinde oldum gibi
Nie çünkü
Adetimin biriminin altıncı günü soğan kürü yaptım
Onbeş onaltı onyedi onsekiz ondokuz yirmi yirmibir bitti yirmi iki soğan
Yirmi üç soğan
Yirmi dört yirmi beş ve yirmi altı beş gün soğan
Yirmiyedi pazar günü bıraktım soğanı yani dün bugün de yirmi sekizi bugün ondördüncü gün başlangıcından beri
21nci gün 4 Nisa'n doğru dimi
Üç hafta böyle hesaplanıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…