Adetin gecikmesine rağmen testi negatif çıkıp hamile olan kimse var mı?

Ben de anlamıyorum. İlk defa gecikme yaşıyorum. Muayene de olmuştum gecikmenin 8. Günü. Hiçbir sebep yok gecikmeye. Hal böyle olunca ister istemez ümitleniyor insan. Tabi siz negatif istiyorsunuz, bu daha stresli. Umarım sizin de istediğiniz gibi negatif olur. Lütfen bildirin bana da😉
Tabi ki haber veririm. Sizin çocuğunuz var mi yoksa ilk mi olacak inşallah. Eğer yeni deniyorsaniz Rahim hazırlanıyor olabilir. Benm de ilk hamileligimde hiç gecikmeyen adetim 3 4 gün gecikmisti ama hamilelik olmamisti. Geciktiren sonraki diğer ay hamile kalmıştım. İnşallah sizin de öyle olur

Ben de anlamıyorum. İlk defa gecikme yaşıyorum. Muayene de olmuştum gecikmenin 8. Günü. Hiçbir sebep yok gecikmeye. Hal böyle olunca ister istemez ümitleniyor insan. Tabi siz negatif istiyorsunuz, bu daha stresli. Umarım sizin de istediğiniz gibi negatif olur. Lütfen bildirin bana da😉
Sonuc <2 yazıyor. Ben bu arada sonuclari hic doktora göstermemistim. 3 kan sonucum da <2 . Bu ikiden kucuk isareti, negatif demek değil mi, ben yanlış yorumlamiyorum değil mi?

Tabi ki haber veririm. Sizin çocuğunuz var mi yoksa ilk mi olacak inşallah. Eğer yeni deniyorsaniz Rahim hazırlanıyor olabilir. Benm de ilk hamileligimde hiç gecikmeyen adetim 3 4 gün gecikmisti ama hamilelik olmamisti. Geciktiren sonraki diğer ay hamile kalmıştım. İnşallah sizin de öyle olur
Tüp bebekle bir oğlum var çok şükür, şimdi 7 yaşında. Aslında yaşım 42, ancak oğlum çok kardeş istiyor. Normal yollarla olursa diye çok heveslenmiştim. Allah çocuklarımıza sağlıklı ömürler versin🙏🏻🫶

Merhaba kızlar son adet tarihim 3 kasım 44. Gün hala regl olmadım 39. Günde kan testi yaptırdım negatif çıktı geç döllenme olabilir mi

Kızlar geven hafta 1.2 cıktı kan degerın bugun yine yaptırdım 2.9 cıktı ve 8 gündür gecikti adetim iyce bunladım artık

Kızlar reglim 8 gün gecikti düzenli adet gören bir için bu gecikme çok fazla kanda beta ölçtürdüm negatif çıktı. Sizce hamile olma ihtimalim var mı geç döllenme olabilir mi?

Bugün verdiyseniz yarın çıkıyor canim
Kızlar merhaba, 6 ekimde erkek arkadaşımla prezervatifle korunarak birlikte olduk. 8 ekimde ülke değiştirmek zorunda kaldım. Normalde düzenli ve 28 günde regl oluyorum. Bu birlikteliğin üzerine de 15 ekim ve 12 kasım tarihlerinde regl oldum. Bu ayki reglimin 10 aralıkta olması gerekiyordu ancak 10 aralık hatta 11 aralıkta başlayan kahverengi bir akıntı ya da kanama gibi bir şey oldu. Normal reglime göre çok az ve çok koyu renkte ama aynı pütürlü ve kötü kokuluydu. Yine de ped kullandım ama miktarı çok çok azdı. Bu akıntımsı şey yaklaşık 7 gün sürdü. 6 kasım ve 12 aralıkta 2 kez test yaptım ikisi de negatifti ama içimi bir türlü rahatlatamadım. Sizce hamile olma ihtimalim var mı yoksa bu kanamanın sebebi farklı olabilir mi? Bu sitede o kadar çok şey yazan var ki içimi bir türlü rahatlatamıyorum, 2 ay düzenli regl olmasına rağmen hamile olduğunu söyleyenler falan olunca korktum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Kızlar merhaba, 6 ekimde erkek arkadaşımla prezervatifle korunarak birlikte olduk. 8 ekimde ülke değiştirmek zorunda kaldım. Normalde düzenli ve 28 günde regl oluyorum. Bu birlikteliğin üzerine de 15 ekim ve 12 kasım tarihlerinde regl oldum. Bu ayki reglimin 10 aralıkta olması gerekiyordu ancak 10 aralık hatta 11 aralıkta başlayan kahverengi bir akıntı ya da kanama gibi bir şey oldu. Normal reglime göre çok az ve çok koyu renkte ama aynı pütürlü ve kötü kokuluydu. Yine de ped kullandım ama miktarı çok çok azdı. Bu akıntımsı şey yaklaşık 7 gün sürdü. 6 kasım ve 12 aralıkta 2 kez test yaptım ikisi de negatifti ama içimi bir türlü rahatlatamadım. Sizce hamile olma ihtimalim var mı yoksa bu kanamanın sebebi farklı olabilir mi? Bu sitede o kadar çok şey yazan var ki içimi bir türlü rahatlatamıyorum, 2 ay düzenli regl olmasına rağmen hamile olduğunu söyleyenler falan olunca korktum. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz

Benim de gecikmemin bugün 18.gunu. en son 16.gunu kan verdim negatif, ama hala geç döllenme midir diye düşünüyorum. Bilemiyorum. Siz hiç kan testi yapmadınız mi
Çok kararsızım ben de kan testi için gitsem mi diye düşünüyorum. Kan vermedim. Geç döllenme umuduyla bekliyorum :)

Çok kararsızım ben de kan testi için gitsem mi diye düşünüyorum. Kan vermedim. Geç döllenme umuduyla bekliyorum :)
Ben 3 kan 4 idrar testi yaptım. Negatif. Geç döllenme en geç ne zaman ortaya çıkar ki, o da belli değil. Yani geç döllenme olsa bile şuana kadar çıkar miydi

Ne olur bana yardım edin, ben 11 aylık evliyim çocuk düşünüyorum ama geçen ay kistim oluştuğu için soğan kürü ve doktorum doğum kontrol hapı verdi onu kullandım. Bu ay kistim geçmiş ama tekrar doğum kontrol hapını kullanmamı söyledi ama ben süt maydonoz buharını yapıyorum belki duymuşsunuzdur. Doğum kontrol hapını bırakmalı mıyım yoksa devam mı etmeliyim ????

X