Adetin 2.veya 3.günü kan verme olayi

Gulumsekaderine1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2022
251
51
27
Kızlar merhaba dün doktor adetin 2.veya 3. Gunu gelip kan vermen gerek dedi adetim uzun sürdüğünü soyledigim için. Sorun şu benim ilk 5 6 gün sadece lekelenmem oluyor sonrasında kanamam başlıyor normal adet gibi. simdi tamamen kanamam başladığında mi gitmeliyim yoksa lekelenme de olsa o gün mu gitmeliyim anlamadım doktora da sormayı unuttum.

Kızlar merhaba dün doktor adetin 2.veya 3. Gunu gelip kan vermen gerek dedi adetim uzun sürdüğünü soyledigim için. Sorun şu benim ilk 5 6 gün sadece lekelenmem oluyor sonrasında kanamam başlıyor normal adet gibi. simdi tamamen kanamam başladığında mi gitmeliyim yoksa lekelenme de olsa o gün mu gitmeliyim anlamadım doktora da sormayı unuttum.
Kimse yok mu ya

Doktorunuza sorun bence, önemli bir konu.

Bana kanaman başlayınca gel dedi normalde 3 gün adet olurum ama öncesinde 1 2 gün lekelenmem olur doktoruma sorduğumda adet kanaman başlayınca gel demişti bende en yoğun olan 2. Gün gitmiştim.

X