Adetımı 10 gün gectı

ben adetimi 6 gün geçe sağlık ocağında kan testi yaptırdım cıkmadı ve bugün 10 oldu hala olmadım göğüslerim hafif sızlamasından başka 10 gündür hiç bir belirti yok ne hamileliğe ne adetime kışın bir kez böyle olmuştum doktora gitmıştim usutmusumtum ama 4 aydır gunu gunume oluyordum bu ay böyle oldu bir de bu ay hamıle umudum gördüğüm ruyadanda arttı kendımı bebek emzırırıken gördum ayrıca sütümüde gördüm kanda cıkmasada bir umud daha varmı sızce böyle birşey yaşayan varmı arkadaşlar:KK43:

ben adetimi 6 gün geçe sağlık ocağında kan testi yaptırdım cıkmadı ve bugün 10 oldu hala olmadım göğüslerim hafif sızlamasından başka 10 gündür hiç bir belirti yok ne hamileliğe ne adetime kışın bir kez böyle olmuştum doktora gitmıştim usutmusumtum ama 4 aydır gunu gunume oluyordum bu ay böyle oldu bir de bu ay hamıle umudum gördüğüm ruyadanda arttı kendımı bebek emzırırıken gördum ayrıca sütümüde gördüm kanda cıkmasada bir umud daha varmı sızce böyle birşey yaşayan varmı arkadaşlar:KK43:

kızlar lütfen cevap bilgisi olanlar cok moralim bozuk

strestende gecikme olabilir tatlım benim öyle olmuştu düzensizliğimde var 2 ay aybaşında olurken bir dahaki aylarda ay ortalarında hasta oluyorum tatlım...

sağol canım ne bilim burda okuyorum ole kan testinde cıkmayın ıkı uc gün sonra cıkanlar var umutlanıyorum belkıde strestendir ama ınşallah bebektir:KK43:1 senedir beklıyoruz tık yok

sağol canım ne bilim burda okuyorum ole kan testinde cıkmayın ıkı uc gün sonra cıkanlar var umutlanıyorum belkıde strestendir ama ınşallah bebektir:KK43:1 senedir beklıyoruz tık yok

inşallah tatlım bebektir ama değilsede çok düşünme olucana bırak yoksa olucağı varsada olmaz :) streslenme rellaks ol azıcık ya :KK3:

arkadaslar sürekli yaziyorum adetim gelmedi diye ama bugün tam 10 gün oldu geceli korkmaya basliyorum artik hala adet olmadim ve bu sabah test yaptim negatif cikti gecen haftada yapmistim oda negatif cikti doktora gittim ya adet olacaksin ya hamilesin dedi kücük bir kese gördü ikisindende tik yok ne bebek ne adet sasirdim valla...
karnim ara ara agriyo bicak saplanir gibi tatli bir agri 1 saniye sonra geciyo gögüslerim felaket sistiler kafamdan büyük ben anlamadim gitti hamile degilsemde adet olmak istiyorum artik gercekten hamilelikten vazgectim..:)))böyle olan arkadaslar varmi kizlar yazarsaniz sevirnirim

aynen bende anlamadim 2 ciye anne olmak istiyorum 16 yasinda oglum var kayinvalideden bisi anlamadim IKINCI evlilik yaptim bebek sahibi olmak istiyorum 9 gun gecti test oldum tik yok bendede off

X