Adetımı 10 gün gectı

pferd benim adetim gelmeyeli bugün tam 12 gün oldu kasiklarimdaki agrida gecti sadece gögüslerim cok sis ve aciyolar ama testler negatif hamile oldugumu sanmiyorum bu hafta icersinde adet olacagimi saniyorum hamile degilsem insallah adet olurumda cünki doktor yumurtlamayi kolaylastiran bir hap verdi onu kullanicam adet olmadan kullanamiyorum..
heavenly evet sen bir doktora git pferd de kahverengi akintisi olmus ve hamile sende hamile olabilirsin yani ümidini yitirme..insallah hamilesindir ve darisi benim basima diyeyim..

haa bide kizlar sapsari akintiniz varmi bende bu ay feci sekilde cok sari akintim var ne olabilir acaba????

kızlar aynen benmde durum bu şekilde....adetim 6 gün geçti ortada ne ağrı ne bi akıntı nede adet lekesi hiç bişy yokkk hamilelikte yok yani ben öyle diyorum çünkü yaptığım son 2 test negatif çıktı birini 1 gün önce yaptım...bende böyle olmasından çok adet olmayı tercih ederm ki artık gelsn istiyorum çok sıkıldım bu durumdan hatta itiraf etmeliyim kii bi süre bebekten vazgeçtim çok yıprandım bu ayla 9 ay oldu bebiş yok ama adetiminde düzeni çok güzeldi bu ay neden böyle oldu iyice gerildim yemin ederm kii kızlarr göğüslerim öyle bi acıyor kii yara gibi bide ruh halimde bozuldu çok alıngan sinirli oldum yaa...adet gelsin diye ayaklarımı sıcak suya koydum bide bebe aspirini söker bnm normalde oldu içiyorum yine yokk dün gece bi ara gelicek gibi ağrıdı kendime inanamıyorum ama çok sevindm artık gelsin istiyorum........yada hamileysem biran önce testte çıksın bıktım bu yanıltıcı silik çizgilerdenn aç oldu başıma geliyor yine bile aynı şeyle karşılaşınca heves ediyorum bu ay adetim geçince çok hevesliydm ama testler negatifff çıldırcam evde farlutal(söktürücü) var içesim geliyorr içsem mi kızlarrr ???

asya23 sakın söktürücü içeyim deme. hatta aspirin bile içme.. hamilelik olabilir. bazı arkadaşların size benzer durumları olmuştu. bence doktora gitmelisin. doktor gebelik ihtimali olup olmadığını söyler..

slm canım kesinlikle bende senin durumundayım ama test yaptırmadım benim bugün 8 gün doldu 1 haftadır regl olmayı bekliyorum tık yok bendede yarın da olmazsam idrar testi yaptıracağım nasıl meraklanmadın test yaptırmadın dediğini duyar gibiyim valla bende bilmiyorum bizde 3 aydır deniyoruz her ay hamileyim sanıyorum sonra hüsran oluyor o yüzden kendimi kaptırmadım bu ay bakalım ama hiç bu kadar gecikmemişti reglim haberleşelimmm:bbo:

benimde 8 gün geçti olacakmışım gibi hissediyorum hala tık yok korkuyorum hamile olursam diye 13 aylık oğlum var dua edin inşallah değilimdir test yapmaya da korkuyorum ya çıkarsa diye:çok üzgünüm:

benimde 8 gün geçti olacakmışım gibi hissediyorum hala tık yok korkuyorum hamile olursam diye 13 aylık oğlum var dua edin inşallah değilimdir test yapmaya da korkuyorum ya çıkarsa diye:çok üzgünüm:

canım benım Rabbim inş.gonlune gore verır.eger hamıleysende sıkma canını o da kısmetıyle gelır.herseyın hayırlısını dılemek gerekıyoooo:Saruboceq:
biz hamıle kalmak için uğrasıyoruzzz :çok üzgünüm: ama olmuyoooooooooo
ya kızlar ben hala regl olmadım ya.
belim çok agrıyoooo .olacakmısım gıbı ama olmuyoda
ıyıce kafayı yıyecem ya......
bı yarın olsada hemen doktora gıtsemmmm yada regl olsamda bu dertten kurtulsammmsenağlama

canım benım Rabbim inş.gonlune gore verır.eger hamıleysende sıkma canını o da kısmetıyle gelır.herseyın hayırlısını dılemek gerekıyoooo:Saruboceq:
biz hamıle kalmak için uğrasıyoruzzz :çok üzgünüm: ama olmuyoooooooooo
ya kızlar ben hala regl olmadım ya.
belim çok agrıyoooo .olacakmısım gıbı ama olmuyoda
ıyıce kafayı yıyecem ya......
bı yarın olsada hemen doktora gıtsemmmm yada regl olsamda bu dertten kurtulsammmsenağlama

ALLAHım hayırlısını versin diyorum öyle bişey varsada bebeğim küçük ondan tedirginliğim ALLAH ım isteyen herkese versin inşallah:emir_bebek:

Kizlar 13 gün sonra bugün adet oldum hemde siddetli bir karin agrisiyla tam 43üncü gün geldi inanmiyorum:))) neyse geldiya sevindim yaaa testler negatif cikip duruyodu adet oldum 5inci gün doktorumun verdigi döllenmeyi kolaylastiran hapi kullanicam ben viyanada yasiyorum belki ismi degisik olabilir hapin adi CLOMIFEN belki o bahsedilen klomenle aynidir sadece 5-9 uncu adet gününde iciyosun ondan sonrasi esimle bana ve ALLAHIMIN taktirine kalmis bisey hayirlisiyla olur insallah...asya takma kafana gelir bak benimki tam 13üncü geldi:)))

bugun benımkıde 19 gun gecıkmeyle geldı ve cok kotu belim agrıyooo.bugun doktora gıdecektım.
morelı okadar bozukki gıtmek istemıyorummmmmmm
ve üstelik başımda ağrıyooooooooooo
canım hiçbişey yapmak istemıyorrrrrr

heavenly üzülme canim sen git gene doktora neden geciktigini ögren bundan sonra ne yapilabilir lütfen moralini yüksek tut bizler kendimizi böyle üzersek cökersek bebegimiz hic olmaz gezicez alisveris yapicaz arkadaslarimizla bulusucaz kocalarimizla güzel vakit geciricez gülecegiz kesinlikle aglamak üzülmek yok gercekten moralimizi cok yüksek tutmamiz gerekiyoki hamile kalalim düsünsene bebegimizin ruhu suanda hazir sadece bedene ihtiyaci var ve belkide bizi görüyo böyle cökük oldugumuz icin gelmek istemiyo kim bilir birde tam tersini deniyelim arkadaslar kendimizi baska seylere odaklayalim napalim yani bu ay olmadiysa birdahaki ay o olmadiysa öbür ay bu sene olmadiysa birdahaki sene illaki olacak cocugumuz üzme kendini lütfen...hadi sen simdi doktora git ve bundan sonra ne yapilabilir onu konus belki sana bana verdigi gibi hap verir ve tutar bellimi olur bu isler kendini salma lütfen...hadi bakalim moralin düzelmis sekilde gelmeni bekliyorum...

heavenly üzülme canim sen git gene doktora neden geciktigini ögren bundan sonra ne yapilabilir lütfen moralini yüksek tut bizler kendimizi böyle üzersek cökersek bebegimiz hic olmaz gezicez alisveris yapicaz arkadaslarimizla bulusucaz kocalarimizla güzel vakit geciricez gülecegiz kesinlikle aglamak üzülmek yok gercekten moralimizi cok yüksek tutmamiz gerekiyoki hamile kalalim düsünsene bebegimizin ruhu suanda hazir sadece bedene ihtiyaci var ve belkide bizi görüyo böyle cökük oldugumuz icin gelmek istemiyo kim bilir birde tam tersini deniyelim arkadaslar kendimizi baska seylere odaklayalim napalim yani bu ay olmadiysa birdahaki ay o olmadiysa öbür ay bu sene olmadiysa birdahaki sene illaki olacak cocugumuz üzme kendini lütfen...hadi sen simdi doktora git ve bundan sonra ne yapilabilir onu konus belki sana bana verdigi gibi hap verir ve tutar bellimi olur bu isler kendini salma lütfen...hadi bakalim moralin düzelmis sekilde gelmeni bekliyorum...

canım arkadasım benım
verdıgın morel için çok tsk ederım......
canım o kadar sıkkındıkı bugun saat 13:00 randevuma gıtmedım.:çok üzgünüm:
ama şimdi yazdıklarını okuyunca pes etmemelıyım dıye dusunmeye basladım.
hastaneyı aradım pazartesıne tekrar randevu aldım .senın için gıdecem bu defa .destegın için tskler..............
bıraz once kardesımle konustum o kadar cok kızıyokı bana.neden bu kadar problem edıyosun dıyooo evlılıgın daha cok yenı daha 7 aylık evlısın yolun basındasın daha erken dıyooo.stresten adetlerın duzensizleştı dedi.bı guzelde fırca attı :teselli:
aslında kafamda soru işaretleri var .ben dugunden bır ay once yasmın kullanmaya basladım ve 3 ay kullandım.sonrada bıraktım acaba yasmın bende yan etkımı yaptı dıye dusunmeye basladımCADIARZU

oooo canim benim senin kafana takmana hic gerek yok sen gercekten daha yolun basindasin dogum kontrol hapi kullanmissin ve daha birakali 3 ay olmus yan etkisi degil hap seni 7 ay ile 1 sene daha koruyor ve daha 7 aylik evlisin bunun 3 ayini cikar 5 aylik evlisin diyelim 5 ay daha cok cok erken hic hap kullanmamis insanlar bile 5 ayda hamile kalamiyor dedigim gibi hap seni daha koruyor ben 1 sene kullandim hapi ve 1.5 senedir bebek yapmayi deniyoruz ve ben hala pes etmedim 2.5 senedir evliyim ama senin kadar bunalima girmedim nolur bak sen daha cok cok basindasin hemen öyle cocugum olmuyor diye kafana takma yoksa kendini bos yere tüp bebek merkezlerinde bas rol oyuncusu olarak bulursun..evet sen doktora git eminim oda diyecektir hapin etkisinin gecmedigini ve döllenmeyi kolaylastiran bir hap verecektir..ablan dogru söylemis bu pskoloji iste hersey beyinde bitiyor okadar düsündükce adetlerimiz düzensizlesiyor..inan bende heray adet oldugumda yine tutmadi diye üzülüyodum ama bu ay okadar rahatimki bilmiyorum neden bi dahaki ay olur takma kafana okadar olur...

bu arada haftada kac kez iliskiye giriyorsunuz bununda cok etkisi var bi kadinin ayda döllenme sansi %25 biliyosun eger iliskiniz düzensizsede belki gününü yakalayamiyor olabilirsiniz..benim tavsiyem her 2 günde bir..bu heryerde yazar daha fazlasi erkegin sperm kalitesini düsürebilir her 48 saatte bir bosalma öneriyorlar spermlerin kendisini yenilemesi acisindan...diyosundurki sen niye yapamadin benimde iliskim düzensizdi gectigimiz ay esime okadar baski yaptimki dedim 2 günde bir olacak:))) gayret gösteriyoruz..:)))ayy cok ayippplülülülülülü

ay ilahi güldürdün beni akşam akşam delikafadulden
canım benım gecen ay doktora gıttıgımde doktor bana yumurtlama donemınde ilişkiye gır o donemı kaçırma dedı.
aksı gıbı esımde o donemde ıl dısındaydı ve bız o hafta hiçbişey yapamadık :jeyyar:
eşimin bu yıl tabııı krızınde etkısı var işlerı bpek yolunda gıtmıyorrr ikimizin de canı sıkkın stresten aklımıza ilişkıye gırmek gelmıyor
sıkıntılar borçlar daha agır basıyor.
anlayacağın bız galıba bıraz tembeliz ama bu ayı ıyı degerlendırecımm kaydirigubbakcemile3
çünkü eşim çocugumuzun olmasını çok ıstıyorrrrrrrrrrrr

eee güzelim mademki cocuk cok istiyor ozaman biraz gaza basacaksiniz tabiki olmaz düzenli iliskiniz yoksa meryem anada degilsin:)) valla bizim konu aldi basini gidiyor haa konuluktan tamamen cikti olsun bosver muhabbet daha iyi:)))a.s.

ya canım hakıkaten kusura bakma ben konnuyu dagıttımmmm :1no2:
ya madem konu dagıldı sana bu konuyla alkasız bı soru sorucam:eek: ben sıteyı tam anlamıyla kullanmıyorum......................
yeni başlık nasıl açılırrrr yardımcı olursan sevınırım.
konuyu dagıttıgım için tekrar özür dılıyorummmmm

canim mesajini yeni okudum girmedim 2 3 gündür bugün doktora gidecektin ne oldu haber bekliyorum..

yeni baslikta hani ilk girdigin sayfa varya hani basliklar yaziyoya orda sagda üstte konu yaz ve mesaj yaz gibi bisey yazar oradan giriyorsun normal baslik atiyosun ve mesajini yaziyosun cok kolay yani ilk girdigin yer hamilelik belirtilerini tikladiktan sonra bi yer aciliyoya orasi iste...hadi yaz bakalim ne oldu bugün doktorda

dun sabah saat 09:20 randevum vardı gıtttım.ultrasona gırdım baktı küçük küçük kislerın var dedi morelimi çok bozdu bı takım ilaçlar yazdı ve bunları kullan gel dedi.
gecen ay ben baska bi doktora gıtmıştım annemın doktoruydu.surekli annem ona gıder oda benı muane etmıştı ona sormustum bende kıs varmı dıye yok demışti.
eşime durumu anlattım bı doktora daha gıt dedı bakalım o ne dıyecek dedi.
çünkü doktorlardan bırı kistin yok diyo diyeri var diyo.
neyse bende oğleden sonra baska bı doktora gıttım oda baktı bı de izin verirsen aşağıdan bakalım dedı.daha net görürüz dedi.önce çekındım yok dedım.bu senın sağlıgın için gerekli dedi bende tamam dedım.
o anları bıdaha yasamak ıstemem iğrenç bişi ya.
muaneden çıktıktan sonra doktor bana sende kist yok dedi sadece aşırı iltıhap ve akıntı var dedı .once bunları halletmemız lazım dedı.
kistımın olmamasına sevın .
bi kaç ilaç verdı bıttıkten sonra adetımın 3 gunu tekrar gıdecem.
sana ilaçlarımı yazayım bı bak bakalım sende
1) SPECTRACEF 2) MAXALJİN 3) METİLER 4) CYCLO-PROGYNOVA

merhaba arkadaşlar benimde bu ay adetim 10 gün sonra oldu bende çok umutlanmıştım hayırlısı olsun hakkımızda

yok canim bu haplarin hic birini tanimiyorum baksana her doktor farkli bisey diyo enteresan valla..kücük kücük kist demissinde gecen sene benim sol kasigim cok agriyo ve doktora gittim ultrason yapti ve benimde yumurtaliklarimin etrafinda böyle kücük kücük foliküller olusmustu acaba doktorun demek istedigide omuyduki o baloncuklar yani bizim dilimizde yumurtlamayi engeliyodu ve adetimide geciktiriyodu haplarla onu yoluna koyduk allaha sükür gecti.belki onlardan olabilirde yinede her doktorun degisik bisey demesi entersan yani..bende bu hafta doktorun verdigi haplari kullaniyorum sanki yumurtaliklarim disari firlayacak büyüdüklerini taaa ben disardan hissediyorum enteresan bisey varya:)))))))ama insallah bu ay tutar..bak endiselenicek bisey yokmus görüyomusun illaki bu devirde hamile kalmak cok zor hormonlu yiyeceklerden dolayi bizim hormonlarda alt üst oluyo ama tek sen degilsin yani ve bu devirdede cocuk olmuyo diye bisey yok sadece biraz sabrediceksin dogal yoldan olmuyosa tüp bebek olur o en son care insallah allah hepimizin gönlüne göre verir

X