Adetime 6 gün var heyecanla bekliyorum :)

Cok üzüldüm

Kaybınıza cok üzüldüm ben de. Ben korkumdan test yapmayi düsünmüyorum adetim gecikene kadar o tek cizgiyi görmek cok kötü hissettiriyor artik umudum da yok ama bakalım rabbim sana da en kısa zamanda bebis nasip eder insallah
Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz çift çizgi görelim 🤰🏼

Merhaba hanımlar Sizinle aynı bekleyisteyim 4 gün var benimde dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Benim pkos var düzensiz bu ay ovulasyon testi ile takip etmiştik. 4 ay önce 13 haftalık ikizlerim kalbi durduğu için alındı. Onlara hamile olduğumu fark etmedim bile düzensiz olunca ve 8. Haftada öğrenmiştik aşırı kusma ile gitmiştim doktora. Bu defa istiyorum çok kafaya taktım ondan mı bilmiyorum günler geçmiyor. 24 temmuz günüm bakalım günüm geçerse doktora gideceğim.
Eger calisiyorsaniz oyalanirsiniz bir sekilde ama eger ev hanimiysaniz her gune bi sey koymaya calisin. Ornek veriyorum bir gun bi arkadasiniza cay icmeye gitmek, ertesi gun biyere gezmeye gitmek, diger gun evde manti yapmak gibi 😀 sahsen ben oyle uyguluyorum ev hanimiyim evde dura dura vucudumu dinlemeye basladim aklim bulandi. Her gun bir sey yapiyorum vakit geciyor 😀

Merhabalar kizzlarr benimde adetime 6 gün var bende kaset test yaptim erken olduğunu bilerek tabiki negatif bendede aşırı derecede terleme var öyle böyle değil yaniyorjm resmen

Birde ovulasyon testleri pozitif gösteriyor gebelik varsa vs diyorlar ama ben yaptjm sanırım benim 2. Yumurtlama çünkü bu kadar erken gostermesi normal değil atayim sizde bi bakin. Son testte açılma var gibi geldi dün yaptim son testi baskada testim olmadığı icin yapamadim

Eklentiler

• 20240720_174108.jpg
    20240720_174108.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 503
Kızlar geçen gün bahsettiğim erken gebelik testi. Ben negatif olduğunu düşündüm ama bugün arkadaşlarım pozitif bu dediler. Adete 5 gün kala yapmıştım şu an 3 gün var. Sizce olabilir mi? Çok çok silik bir çizgi var. Bir de bunu öğleden sonra yapmıştım.
Sonuç 5 dakika sonra böyle oldu bu arada ilk yaptığım an hiçbir şey yoktu sonra bu aşırı silik hayali çizgi oluştu. Sonra da bu şekilde kaldı hiç değişmedi

Eklentiler

• IMG_3281.jpeg
    IMG_3281.jpeg
    178,2 KB · Görüntüleme: 512
Kızlar geçen gün bahsettiğim erken gebelik testi. Ben negatif olduğunu düşündüm ama bugün arkadaşlarım pozitif bu dediler. Adete 5 gün kala yapmıştım şu an 3 gün var. Sizce olabilir mi? Çok çok silik bir çizgi var. Bir de bunu öğleden sonra yapmıştım.
Sonuç 5 dakika sonra böyle oldu bu arada ilk yaptığım an hiçbir şey yoktu sonra bu aşırı silik hayali çizgi oluştu. Sonra da bu şekilde kaldı hiç değişmedi
Hayırlısı olsun gebelik varmı 🥰

Evet bu sabah silik de olsa pozitif çizgiyi gördüm kan testim de 95 çıktı 😊
Hayırlısı olsun gebelik varmı 🥰

Evet bu sabah silik de olsa pozitif çizgiyi gördüm kan testim de 95 çıktı 😊Te

Evet bu sabah silik de olsa pozitif çizgiyi gördüm kan testim de 95 çıktı 😊
Hayırlı olsun canım tebrik ederim çok mutlu oldum sizin adınıza 🙏🏻🙏🏻

Belirtileriniz nelerdi nasıl anladınız?🥰
Reglden 12 gün önce başlayan ve hala devam eden şiddetli meme ağrısı ve hassasiyeti, mavi yeşil damarlanma
Ara ara gelip giden sağlı sollu kasık ağrıları
Tansiyon düşüklüğü
İdrar kokusunda değişiklik
Hafif mide bulanması ve baş dönmesi
Aşırı duygusallık

Bunlardı☺️☺️

Reglden 12 gün önce başlayan ve hala devam eden şiddetli meme ağrısı ve hassasiyeti, mavi yeşil damarlanma
Tansiyon düşüklüğü
Aşırı duygusallık

Bunlardı☺️☺️
Benim Bat yarın öbürgün gösteriyor. Bendede kaşık ağrısı aşırı terleme sıcak basması mevcut inşallah adet olmam bende hamileyimdir bana dua edin☺️☺️☺️

Tansiyon düşüklüğü
Aşırı duygusallık

Bunlardı☺️☺️
Birde kaşık ağrısı devamlımı ağrıyor du hafif süreli mi benim agrıyordu ama bugün ağrı yok sadece belim tutulmuş gibi ve idrarım da hafiften değişik bir koku var 🥹

Birde kaşık ağrısı devamlımı ağrıyor du hafif süreli mi benim agrıyordu ama bugün ağrı yok sadece belim tutulmuş gibi ve idrarım da hafiften değişik bir koku var 🥹
Yumurtlama günümde ve 1-2 gün devamında sürekli ağrım vardı sonra 2 günde bir ara ara gelen hafif ağrılara çevirdi sizinki gibi aynı ☺️☺️ inşallah hamilesinizdir siz de🙏🏻

Bende de normalde meme hassasiyeti olmazdı adet öncesi ama hamilelik belirtilerim arasında o vardı ve adet olacakmış gibi kasık ağrılarım oluyodu ara ara :) hamilesindir inşallah sen de, adet gününü bekle en azından ama test yapmak için ben 2 gün geçince yapmıştım
2 gün gecikince test yaptığınızda hemen gebelik testinde doğru sonucu aldınız mı

2 gün gecikince test yaptığınızda hemen gebelik testinde doğru sonucu aldınız mı
Evet anında ikinci çizgi çıktı ve c çizgisiyle aynı koyuluktaydı. Zaten o gün doktora gittik ultrasonda baktı kese göründü. Beta hcg baktırmadık görününce ama demek ki 3000lerdeydi

X