adetime 5 gün kala hayalet çizgim :)

Tatlım bnde sna inşallah diyrm ama ben bu testlerdn çok anlamyrm normal testlerdn denesene bide cuma sabahıı yap derim...cuma günüde müjdeyi patlatrsn topiğikteeeeeeee

dileirm hamişsndrr

moralim bozuldu bu testin böyle çıkması için bhcg nin en az 20 olması gerekiyormuş

moralim bozuldu bu testin böyle çıkması için bhcg nin en az 20 olması gerekiyormuş

tatlım umudunu yitrme kırmızıları görmedikçee bu ay çok erken davrandıın ondn snrm iyice taktın sni çok iyi anlayablyrm..
hakkında hayırlısı olsn cnmm
sen beni dinle cuma sbhı testni norml gebelk testleryle yenilee

dilerim hamşssndr..

bu ay taktım ben neden taktımsa kendimde bilmiyorum

Kiz saskin anneeee
Ya canim buna benzer testlerden bende almistim ama hep ikinci çizgi silik çikiyodu (ovulasyon testleri) oyzden içim rahat etmiyodu.. Su arti eksi displayli olanlardan denesene.. hem 5 gün kalmis birazcik daha sabret canim Ay ins hamilesindirr yaaaaaaaaaaaaaa

cnm herkesde oluyo kndni kötü hsstme bnmde çok taktğm 10 gün kaladan testler yapıp uyumadğm günleri gördm ha şu var yumurtlama günlerm geçnce bnde snn gibi olacğm :))

biliyorum :))) o zaman da ben konuşacağım hehehehehehe

yok canım artık test almıycam zaten bulamadım da internetten sipariş verecektim o da geç geliyormuş bekleyeceğim artık

biliyorum :))) o zaman da ben konuşacağım hehehehehehe

yok canım artık test almıycam zaten bulamadım da internetten sipariş verecektim o da geç geliyormuş bekleyeceğim artık

çok garip bi heycn vr bnddede ya hayrlısı olsn :)) cuma doktordn sonra belli olck :))

Hangi gün yapacaksınız bilmiyorum ama sabah ilk idrarla yapmanızı tavsiye ederim...
Allah gönlünüze göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…