Adetim bitmiyor

ceryceren

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
104
86
27
Merhaba, böyle bir şey başıma ilk defa geliyor çok korkuyorum. Reglimi her zamanki günümde 6 gün süre ile oldum. Tam bitti derken önce kahverengi akıntı başladı daha sonra ise kanla karışık devam etti. Bugün adetimin bitmesinin üzerinden tam 14 gün geçti ve hala kanamam devam ediyor. Yani 20 gündür adet oluyorum. Doktora gittim kist yok gebelik düşük söz konusu değil. 2 ilaç bitirdim fayda etmedi şimdi bir doğum kontrol hapına başlattı ama bugün kanamanın iyice arttığını hissediyorum. Gerçekten çok korkuyorum zaten kansızlık var bende iyice kanım bitecek lütfen aynı durumu yaşayan varsa cevaplar mısınız? İstanbul'da bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı var mı?

Bence başka bir doktora daha gidin daha detaylı bir araştırma yapsın belkide pco filan vardır oda çok kanama yapabiliyor ben yaşadım bir dönem ama sonra geçti korkmayın korktukca stres olursunzu bundan dolayı da devam edebilir bence başka bir doktora daha gidin

Şimdi nasılsınız?bende aynı durumdayım

Hala kanamam devam ediyor baya yoğun regl oldum şimdi azaldı kanamam reglin son günleri gibi ama hâlâ bitmedi. Yasmine devam ediyorum. Henüz tamamen bitmedi sizin nasıl oldu?
Bende kürtajdan sonraki durum..yani biraz farklı.Sizde sanırım kürtaj diğil

Pco yok dendi. Ben de hala bekliyorum doğru dürüst bir şey demedikleri için. Geçmezse mecburen tekrar gideceğim

Yok benim kürtaj gebelik söz konusu değil. Kürtajdan sonra bu tarz kanamaların normal olduğunu yazmışlar ama. İnşallah geçer sizin de bir an önce
Yok canım benimki kürtajdan sonraki durum..normal sayılıyor ama bende fazla arayla kan geldi..bu gün sanki durdu..ama devami gelicekmi bilmiyorum.Ama sen kesin doktora görün..

Yok canım benimki kürtajdan sonraki durum..normal sayılıyor ama bende fazla arayla kan geldi..bu gün sanki durdu..ama devami gelicekmi bilmiyorum.Ama sen kesin doktora görün..
Çok geçmiş olsun umarım bugünden sonra bir daha olmaz. Ben doktora göründüğümde bir sıkntı yok dediler de insanın içine sinmiyor tekrar başka doktora gidebilirim geçmezse

Çok geçmiş olsun umarım bugünden sonra bir daha olmaz. Ben doktora göründüğümde bir sıkntı yok dediler de insanın içine sinmiyor tekrar başka doktora gidebilirim geçmezse
İn şa Allah canım.Bak ben kendim azeriyim..ama Türkiye geldiğimden kaç doğum doktoru değiştim..hepsi soğuk..Kesinlikle doktorunu değiş.Bu kadar kanın gelmesi normal diğilki..miyom kist ola bilir..sebeb çok canım ve ya stres.

Şimdi iyiyim kan durdu..doktor dedi temiz..bir şeyin yok çok şükür.Ama dedi yeniden adet olursan test ederiz..ama hala gelen yok..İn şa Allah adet olurum zamanında.Ama idrar enfeksiyonum var şimdi

Sorununuz devam ediyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…