adetim 2 gün geçti...

belirti olarak adet öncesi yaşadığım belirtiler vardı ama bunların dısında şüphelendiğim şey akıntımdı giderek artıyordu önüne geçememiştim. adet oldum sanıyordum artık o derece oluyordu akıntı. birde belim normalde çok ağrımaz ama bulaşık yıkadıgımda fln acayip ağrıyordu bu sefer oldu galiba dedim test yaptım negatif. 3 gün daha bekledim adet olmuyorum tekrarladım testi ve hamileydim. inş sende hamilesindir

cnm ümitlendirmek istemem ama daha 2.gününmüş biraz daha bekle 5-6 gün geçiktiğinde yap testi bence

Kızlar bugun 6 gün oldu adetim geçikti son 3-4 aydır hiç geçikmeden adet oluyordum henüz test yapmadım çoook korkuyorum sadece 2.gün yapmıştım testi negatifti offff çok heycanlıyım inanılmaz derecede korkuyorum ümitlendim azda olsa negatifi görmek istemıyorum biraz daha beklesemmi off :KK43:(

Kızlar bugun 6 gün oldu adetim geçikti son 3-4 aydır hiç geçikmeden adet oluyordum henüz test yapmadım çoook korkuyorum sadece 2.gün yapmıştım testi negatifti offff çok heycanlıyım inanılmaz derecede korkuyorum ümitlendim azda olsa negatifi görmek istemıyorum biraz daha beklesemmi off :KK43:(

cok bile beklemssin ben olsam okadar dayanamazdim yap bence

bence dotkroa git bak kac kere test yapdin belki ltrasyonda gözüküyordur birsey???

merhaba kızlar bende bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Son adet tarihim 27 şubat ve bu ayda 26sında olmam gerikirken hala adet olmadım.
normalde hiç şaşmazdı gününde düzenli olurdum
2,5 senelik evliyim eşimle geri çekilme yöntemi ile korunuyoruz
bu ayda farklı bişey olmadı yine
aynı yöntemle korunduk ama hamile kalmış olabilirmiyim acaba ??

cok bile beklemssin ben olsam okadar dayanamazdim yap bence

bence dotkroa git bak kac kere test yapdin belki ltrasyonda gözüküyordur birsey???

Adetim geçeli 8 gün olmuştu be o gün adet oldum arkadaşlar iyi kide oldum beklemek belirsizlik öldürecekti beni artık karar aldım başka şeylere yoğunlaşıp bu konuyu düşünmüycem yok olmuyo psıkolojı gidecek bu gidişle Tşk ederim kızlar cevaplar için hayırlısı herşeyin..

X