adetim 2 gün geçti...

byrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
228
2
slm kızlar,
geçen ay 14 subat adet olmustum. subat 28 çektiğinden tahmini 15-16 mart adet olmam gerekrdi ama olmadım. dün idrar testi yaptım. prodiktor muydu öyle bir markayla ama çift çizgi çıkmadı.

sizce kan tahlili yaptırsam mı?
birde bu ay rahimde yumurta çatlarken su bırakmıs dr.um ilaç vermişti 1 hafta onu kullanmıstım
onun etkisi olabilir mi

lütfen cevap kızlar

sizce kan tahlili yaptırsam mı?
birde bu ay rahimde yumurta çatlarken su bırakmıs dr.um ilaç vermişti 1 hafta onu kullanmıstım
onun etkisi olabilir mi

bununla ilgili bi bilgim yok ama tekrar bi idrar testi yapsan iyi olur.çok çok silik bile çıksa hamilelik olabiliyor.
gönlüne göre olsn herşey inşllah

Canım cevap için çok saol yarın kan tahlili yapayim diyorum. Allah ne verirse hayırlısini versin.aralık ayında 7 haftaki ken kurtaj oldun maalesef boş gebelik ten çok korkuyorum

cnm bilmem sana faydası olur mu benimde adetim 2 gün gecikince test yapmıştım negatifçıkmıştı, 5. gün gecikme de yeniden test yaptım ve silik çizgiyi gördüm şuan hamileyim. 3 gün bekle sonra kan testi yaptır

evet bazen testlerden bazen de döllenme zamanından dolayı idrarda geç çıkabiliyor.istersen bekle ama için rahat etmiyorsa kanda yaptırabilirsin gebelik varsa 3 gün geçtikten sonra büyük ihtimalle çıkar.çok geçmiş olsun ..hayırlısı olsun hakkında..

arkadaslar yeni katildim bende..6 yasinda bir kizim var ve 7 aydir ikinci bebegimizi istiyoruz ama olmuyor birturlu adetlerim duzenli ama ovulasyon donemimde inanilmaz kasik sacim oluyor ki bu yasima kadar boyle olmuyordu hic hissetmezdm ,ultrasyonda polikistik over goruntusu var ama kan tahlilinde boyle bisey cikmiyor.doktorum 3 aylik yasmin verdi tedavi amacli kullandim,bir ay oldu simdi haplari birakali,ve cok calistik yumurtalik doneminde,ilk defa adet lerime 4 gun kala kasik sancim basla adet olucakmisim gibi her an nedir bu hamis olabilirmiyim sizce ? yarin adetlerim gelmesi lazim normalde ve cok heyecanliyim .

Allah razı olsun kızlar insan ilk hamileliğini kaybedince böyle oluyor kimse yaşamasın dilerim

arkadaslar yeni katildim bende..6 yasinda bir kizim var ve 7 aydir ikinci bebegimizi istiyoruz ama olmuyor birturlu adetlerim duzenli ama ovulasyon donemimde inanilmaz kasik sacim oluyor ki bu yasima kadar boyle olmuyordu hic hissetmezdm ,ultrasyonda polikistik over goruntusu var ama kan tahlilinde boyle bisey cikmiyor.doktorum 3 aylik yasmin verdi tedavi amacli kullandim,bir ay oldu simdi haplari birakali,ve cok calistik yumurtalik doneminde,ilk defa adet lerime 4 gun kala kasik sancim basla adet olucakmisim gibi her an nedir bu hamis olabilirmiyim sizce ? yarin adetlerim gelmesi lazim normalde ve cok heyecanliyim .

çok geçmiş olsun öncelikle.inşallah hayırlısıyla hamilesindir.daha önceleri kasık ağrıların olmuyorsa belki bir belirti olabilir.idrar testi yaptın mı silik de olsa çıkabilir hamilelik varsa.ben adet günümde yapmştım ve çok çok silik bir çizgiydi.kullandığın ilaçları bilmiyorum ama bazı ilaçlar kandaki o hormonu artırabiliyormuş ve testlerde yanıltabiliyormuş sanırım.içeriğini pek bilmiyorum.en mantıklısı kan testi yaptırmak ve takip etmek galiba.hayırlısı olsun inşallah

cevabin icin cok tsk ederim zelife,evet idrar testi yaptim bu sabah sabirsiz oldugumdan .negativ cikti,yarin adet olmam gerekiyor.beklicem yarini artik .sadece 3 ay dogum kontrol hapi kulandim canim doktorum hormonlarin duzenli calismasini saglidigini soyleyip kullanmami istedi bende kullandim.baska ilac kullanmiyorum,sadece ilk kez boyle oluyorum her an adet olucakmisim gibi agrilar ve goguslerde hafif agri ve cok akintim var ,neyse hayirlisi hepimiz icin.sabah ola hayir ola

hayırlısı olsun canım ilaçları daha yeni bırakmışsın en kısa zamanda güzel haberler alırsın inşallah.ha birde bence hamilelik belirtilerine şartlanıp her ay onu stres yapma.hiçbir belirtim olmadı benim adetim 2 hafta fln geçene kadar.herşey gönlünce olur inşallah

canım idrarında kum gibi döküntüler varmı kum tanesi gibi??benim bir arkadaşımla belirtileri araştırırken gördük bu belirtiyii..belki yardımcı olur

saol canim ben danimakada yasiyorum oyle kolay kolay kan testi yaptirtmiyorlar burda beklemekten baska carem yok sanirim.
kizim bi kaza sonucu olmustu sap diye:)) hamile kalmanin bu kadar zor oldugunu tahmin bile edememistim :) ALLAH hepimiz hakinda hayirlisini versin canim .tsk

saol canim ben danimakada yasiyorum oyle kolay kolay kan testi yaptirtmiyorlar burda beklemekten baska carem yok sanirim.
kizim bi kaza sonucu olmustu sap diye:)) hamile kalmanin bu kadar zor oldugunu tahmin bile edememistim :) ALLAH hepimiz hakinda hayirlisini versin canim .tsk

birde testleri 1-2 tane daha dene istersen ama biraz daha bekle denemek için adetin daha çok geciksin kesin sonucu verir inşallah.. evet canım allah hepimize en hayırlısını versin :)inşallah beklediğin sonuç gerçekleşir:)

cnm bilmem sana faydası olur mu benimde adetim 2 gün gecikince test yapmıştım negatifçıkmıştı, 5. gün gecikme de yeniden test yaptım ve silik çizgiyi gördüm şuan hamileyim. 3 gün bekle sonra kan testi yaptır

Aynı durum bende de oldu adetim geçeli bugun 2.günüm öğleden sonra test yaptım ama tek çizgi çıktı hafifden de olsa ikinci çizgiden eser yoktu çook üzüldüm ağladım her seferinde aynı şey oluyo :KK43: şimdi sen öyle yazınca bende ümitlendim yalnız bende hiç bi belirti yok hiçbişe hissetmiyorum..hayırlısı olur inşş

Aynı durum bende de oldu adetim geçeli bugun 2.günüm öğleden sonra test yaptım ama tek çizgi çıktı hafifden de olsa ikinci çizgiden eser yoktu çook üzüldüm ağladım her seferinde aynı şey oluyo :KK43: şimdi sen öyle yazınca bende ümitlendim yalnız bende hiç bi belirti yok hiçbişe hissetmiyorum..hayırlısı olur inşş

belirti olarak adet öncesi yaşadığım belirtiler vardı ama bunların dısında şüphelendiğim şey akıntımdı giderek artıyordu önüne geçememiştim. adet oldum sanıyordum artık o derece oluyordu akıntı. birde belim normalde çok ağrımaz ama bulaşık yıkadıgımda fln acayip ağrıyordu bu sefer oldu galiba dedim test yaptım negatif. 3 gün daha bekledim adet olmuyorum tekrarladım testi ve hamileydim. inş sende hamilesindir

cnm ümitlendirmek istemem ama daha 2.gününmüş biraz daha bekle 5-6 gün geçiktiğinde yap testi bence

X