Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Oznurkaya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
257
226
26
Merhaba. Adetime bir gün kaldı dün yumurtlama gibi kasık ağrım ve akintim vardı. Test yaptım ve gerçekten de ovulasyon testi yaptım pozitifti. Bugün tekrar yaptım ama sanki silikleşmeye başlayacak. Adetten önce yumurtlama olur mu?

Eklentiler

• IMG-20220607-WA0002.jpeg
    IMG-20220607-WA0002.jpeg
    46,6 KB · Görüntüleme: 906
  • IMG-20220608-WA0008.jpeg
    IMG-20220608-WA0008.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 846
Bu da bugünkü testim. Birinci test düne ait. Son iki test bugüne ait

Eklentiler

• 20220608_084031.jpg
    20220608_084031.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 731
İki gündür bu şekilde pozitif. Yarın da pozitif olur mu bilmiyorum yumurtlama olabilir diye düşündüm veya adet olucam o yüzden mi pozitif oldu diye düşündüm emin olamadım:KK43:

2. Yumurtlama olabilir veya gebelik olabilir. Ben bu şekilde öğrenmiştim. Adet olacağınız için koyulaşmaz, evde gebelik testi varsa yapın bence.

bu şekilde hamilelik öğrenenler var burada :) bir de gebelik testi deneyin bence

2. Yumurtlama olabilir veya gebelik olabilir. Ben bu şekilde öğrenmiştim. Adet olacağınız için koyulaşmaz, evde gebelik testi varsa yapın bence.
Evet ikinci yumurtlama olabilir diye nolur nolmaz değerlendirdik. Şuan test yok ama alıp yapacağım en kısa zamanda :) siz kaç gün kala öğrendiniz ne zaman koyulaşmıştı

Evet ikinci yumurtlama olabilir diye nolur nolmaz değerlendirdik. Şuan test yok ama alıp yapacağım en kısa zamanda :) siz kaç gün kala öğrendiniz ne zaman koyulaşmıştı

Hiç bilmiyorum bende pcos var adet günüm falan yok anlayacağınız. 😀 İlk yumurtlama görmüştüm 2 hafta sonra tekrar yumurtlama oldu gebelik testi yaptım pozitifti.

Peki sizce c ve t çizgisi eşit koyulukta mi çünkü insanın inanası gelmiyor :) testi en kısa sürede alıp yapacağım çok teşekkürler
ikisi de koyu ya adet günü böyle olması şaşırtıcı siz umutlanmayın tabi ama en kısa zamanda bir test yaptırın , bizlerle de paylaşın :) inşallah minik sizinledir :emir_bebek:

Hiç bilmiyorum bende pcos var adet günüm falan yok anlayacağınız. 😀 İlk yumurtlama görmüştüm 2 hafta sonra tekrar yumurtlama oldu gebelik testi yaptım pozitifti.
Ahhh evet evet benim de öyle şuan. Ben 12.günden itibaren pozitif görmeye basladim ama umutlanmak da istemiyorum. Peki testler koyu mu sizce insan umut edince koyu sanıyor olabilir belki 🤷‍♀️

Ahhh evet evet benim de öyle şuan. Ben 12.günden itibaren pozitif görmeye basladim ama umutlanmak da istemiyorum. Peki testler koyu mu sizce insan umut edince koyu sanıyor olabilir belki 🤷‍♀️

2. Çizgi kopkoyu oluyor sanırım bu durumda, yarın da yaparsanız buraya yükleyin olur mu ❣️Bakalım koyulaşıyor mu açılıyor mu hayırlısı neyse o olsun inşallah.

Merhaba. Adetime bir gün kaldı dün yumurtlama gibi kasık ağrım ve akintim vardı. Test yaptım ve gerçekten de ovulasyon testi yaptım pozitifti. Bugün tekrar yaptım ama sanki silikleşmeye başlayacak. Adetten önce yumurtlama olur mu?
Merhaba canım ben de adetime bir gün kala test yaptım böyle çıktı ve etrafına sordum hamilesin tebrikler dediler. 2 gün sonra adeet oldum hamile olduguma o kadar inanmıştım ki doktora gittim doktor bu testler çok yaniltici hamile değilsin dedi. Sonra internetten araştırma yaptım adet döneminde o değerler yüksek olduğu için silik çizgi çıkarmış. Adet döneminde yapılmasının uygun olmadığı söyleniyor. Kullanım talimatının altında da yazar. Benim gibi hevesin yarım kalmaz inşallah temkinli ol canım kan testinden önce heveslenme
🙏1 ay sonra hamile kaldım.

X