Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Merhaba canım ben de adetime bir gün kala test yaptım böyle çıktı ve etrafına sordum hamilesin tebrikler dediler. 2 gün sonra adeet oldum hamile olduguma o kadar inanmıştım ki doktora gittim doktor bu testler çok yaniltici hamile değilsin dedi. Sonra internetten araştırma yaptım adet döneminde o değerler yüksek olduğu için silik çizgi çıkarmış. Adet döneminde yapılmasının uygun olmadığı söyleniyor. Kullanım talimatının altında da yazar. Benim gibi hevesin yarım kalmaz inşallah temkinli ol canım kan testinden önce heveslenme
🙏1 ay sonra hamile kaldım.
Evet evet sabırsızlanıyorum ama sabredicem adetim gecikmeden gebelik testi yapmıcam tamamen nasip şuan gebelik testi bile pozitif cikmayabilir bir iki güne belli olacak inşallah ☺️

Evet sanırım bünyeden bünyeye değişiyor sizin belirtilerinin var mıydı öğrenmeden önce
Öyle belirgin bir durum hissetmedim.Regl olacağım zamanki gerginlik vardı göğsümde biraz acı hissetmiştim.
Ovulasyon ilk kez denemiştik.Hemen o ay hamile kaldım.
Siz yine hayal kırıklığı olmaması adına gecikmeden sonra test yaptırın.İnsallah istediğiniz gibi olur. 🥰

Öyle belirgin bir durum hissetmedim.Regl olacağım zamanki gerginlik vardı göğsümde biraz acı hissetmiştim.
Ovulasyon ilk kez denemiştik.Hemen o ay hamile kaldım.
Siz yine hayal kırıklığı olmaması adına gecikmeden sonra test yaptırın.İnsallah istediğiniz gibi olur. 🥰
Bende de ara ara yumurtlama ağrısı gibi ağrılar oluyor belki de yumurtluyorumdur 🤷‍♀️ inşallah, evet adetim gecikirse yaparım belki de gecikmeyecek nasip ☺️

Bugünkü ovulasyon testim de böyle. İlk idrarla yapmadım bu arada. Sanki t çizgisi diğer testlere göre koyulaşmış artık bugün

Eklentiler

• 20220609_084155.jpg
    20220609_084155.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 628
Bence de 😍 ya fikirleriniz yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederimmmm

Az evvel foruma girdim sizi merak etmiştim acaba yeni bir test yaptı mı diye hemen güncel akışa düştü konunuz. 🥰 Allah’ın izniyle hayırlı haberinizi bekliyoruz, gebelik değil 2. yumurtlama ise de hala umut var demektir bu da güzel bişey. 🥰

X