Adete 7 gün kala..

Merhaba . Öncelikle rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin . Yanlış olmazsa tam olarak belirtilerin neydi ve regline kaç gün vardı acaba .
Merhaba Allah razı olsun isteyen herkese nasip etsin inşallah belirtilerim yumurtlamadan itibaren başlayan müthiş gögüs ağrısı ve ufak ufak kasık ağrılarım oldu adet tarihime kadar artarak devam etti adetime son bir hafta kala gögüs uçlarım ağrımaya sızlamaya başlamıştı kasıklarımdaki ağrı da arttı ve çok fazla gaz problemim oldu, Kasıklarda batma çekilme ve regl sancısına benzer ağrılar oldu

Merhaba aynı belirtiler şu an bende var adet tarihime 3 gün var ve bel ağrısı çok şiddetlendi sizde de böyle oldu mu

Ben de sat 28 Kasım. Adet tarihime 5 gün var daha. Bugün test verdim 22.5 çıktı. Tedavi görüyordum. Belirtilerim daha önceki gebeliğimle benzer olduğu için gidip kan testi verdim. Gece uykusuzluk sıcak basması gaz sancısı karın kasik ağrısi .

Merhaba yeni gördüm mesajınızı, bel ağrım olmamıştı, test yaptınız
Bir hafta kala yaptım negatifti 4 gün kala yaptım beş altı saat sonra silik çıktı ama onu dikkate almamak gerekiyormuş şimdi yapmıyorum yarın regl günüm olmazsam diğer gün yapacağım

Peki akıntınız oldu mu? Adete yakın? Belirgin bir şekilde çoğaldı mı yoksa azaldı mı?

Bir hafta kala yaptım negatifti 4 gün kala yaptım beş altı saat sonra silik çıktı ama onu dikkate almamak gerekiyormuş şimdi yapmıyorum yarın regl günüm olmazsam diğer gün yapacağım
Regl oldunuz mu?

Merhaba yumurtlamamdan sonra sol kasık ağrısı çektim mide bulantım oldu bel ağrısı yaşadım karnımda aşırı şişlik var çok sert akıntım fazlalaştı sık idrara çıkma başladı damla damla kanamam oldu bi kaç gün adetime 10 gün kala kan testi yaptım 1.20 çıktı doktor adetini bekle dedi yeni yerleşiyo olabilir dedi şuan adetime 2 gün var sanki adet olacakmışım gibi ağrılar giriyo göğüs hasasiyetim olurdu ama bu ay hiç olmadı böyle yaşayan varmı hamileliğinizin başında böyle adet olacakmış gibi hissediyomuydunuz test yapsam belli olurmu

Son düzenleme:
Merhaba bende aynı durumdayım bu ay inşallah gönlümüzden geçen olur hepimize bnmde yumurtlamadan bu yana büyüyen göğüsler yanlarının acıması üzerine yatamamak vs .ve o günden bu yana sol kasığımda batma elle bastırınca da bir ağrı var ilk günler daha yoğundu ağrısı hatta yumurtlama sonrası başladı sol kasık ağrısı yok olmadi bir türlü akıntım bı ara yoktu kuruydum şimdi biraz başladı adetime yaklaşık 5gun kadar var bilemedim.
Bazı aylarda adetime yakın siserdi göğüslerim ve adete bı kaç gün iner anlardım adet olacağımı ama şu an azalma yok aynı dolgun ve acıyan göğüsler test yapmak istemiyorum inşallah hayırlısıyla hamile kalırız..

19 Aralık regl başlangıcım.28-29 gün aralıklarıyla regl oluyorum.
1 - 5 Ocak yumurtlama dönemi diye gösteren bir programla regl bitişinden başlayıp gün aşırı ilişki yaşayıp o dönemleri değerlendirdik.
Ocak 6-7 sinden itibaren regl sancısı çekiyorum ve yumurtlama döneminde de böyle sancılar yaşadığım için acaba geç mi yumurtlama oldu diye o günleri de sürekli değerlendirdik ve sonuç sürekli regl sancısı hafif mide bulantısı gibi ama böyle cok hafif sürekli yorgunluk göğüs agrısı uyku hali bel ağrıları vs yaşıyorum ve sanki hamileyim gibi hissediyorum. Bu ay ki regl günüm 16 Ocak olarak gösteriyor beklemekten cok yıprandım test yapmaya da cesaretim yok. Sürekli buralarda ki yazıları okurken uyuya kalıyorum artık kafayı sıyırıcam derken güncel olan bu topigi buldum belki az da olsa içim rahatlar diye yazmak istedim sonuçlarınız ne oldu ben bekleyemiyorum ama cesaretimde sıfır test için

Test için çok erken , en az 10 gün var..sanırım adet döngünüz çok kısa sizin. Yine de belli olmaz isterseniz yapın ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…