Adete 7 gün kala..

Bence siz de hamilesnizdir baktınız mı merak ettim

Bu belirtiler bende var şuan bende merak içinde bekliyorum sonuç ne olacak

Kızlaaaaar sonuçlar nedirrr, belirtiler gebelik miymisss bize de söyleyin b

Çok sevindim artık darısı bana dua et canım bende yarın kadın doğuma gidicem bide sen nasıl öğrendin kanda mi yoksa HCG testiyle mi
En yakın zamanda Rabbim nasip etsin insallah kimsenin kucaği boş kalmasın ❤ adetime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı adet günümde normal kaset test yaptım çizgi o kadar da silik değildi hemen belirdi sonra hemen hastaneye gittim kanda baktırdım 167.9 çıktı sonucum

Bende yaptım kaset test silik çıktı bide belimde ve karın bölgemde çok fazla ağrı var onun için gidecem sende de ağrı var

Bende yaptım kaset test silik çıktı bide belimde ve karın bölgemde çok fazla ağrı var onun için gidecem sende de ağrı var
Karnımda ve kasıklarımda ağrı var gaz sancısı da var biraz araştırdım da normalmiş galiba daha doktora gidemedim randevum 10 gün sonra insallah bi problem yoktur.. Kan testi yaptırdın mı

Karnımda ve kasıklarımda ağrı var gaz sancısı da var biraz araştırdım da normalmiş galiba daha doktora gidemedim randevum 10 gün sonra insallah bi problem yoktur.. Kan testi yaptırdın mı
Yok bugün işte gidip yaptiricam ben ağrılar çok fazla ondan hemen gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…