Adete 7 gün kala..

Merhaba 🌸 ayni belirtileri yasiyoruz tamamen.. adetime 6 gun var normalde adetime 5-7 gun kala goguslerim acır ama bu ay adetime 16 varken acimaya basladi basta pek onemsemedim erken gelecek heralde adetim dedim ama sonra icime nir şüphe düştü acaba hamilemiyim diye.. kasik ağrılarım bel ağrılarım var ama cok siddetli degil ama bu erken başlayan göğüs acisi ve göğüs uclarimin buyumesi (normalde göğüs ucum pek yoktur) beni heyecanlandiriyor🙈 insallah hamileyizdir🙈 degilsede buyuk hayal kırıklığı olacak gibi bende 😅🤭
Bence siz de hamilesnizdir baktınız mı merak ettim

Merhaba kızlar.. Adet döngüm düzensiz 32-40 arası değişiyor. Adetime şuan tahminen 7 gün var. Normalde adet belirtisi olarak kasık ağrılarım ve gögüs ağrılarım adetime 1 hafta kala başlar. Ama bu ay adetime nerdeyse 18 gün kala gögüs hassasiyetim başladı. Bir kaç gün sonra da kasık ağrılarım eşlik etti. Batma gibi cekilme gibi agrilar oldu kasiklarda. Hala devam ediyor ağrılarım artarak. Eşimle yumurtlama günlerini değerlendirdik. Ara ara rahimde batma gibi bi sancı, bazen tek taraflı bazen iki kasık ağrısı ve regl olcakmış gibi ağrı, gögüs ağrısı ve şeffafla beyaz arası normal bi akıntım var. Belirtilerim bu sekilde.. test için beklemedeyim.. sizin tecrübelerinize ihtiyacim var. Nasip olursa ilk gebeliğim olucak.. bu belirtilerle hamileligini öğrenen var mı? yardimcı olursanız çok sevinirim.. Şimdiden teşekkur ederim🙏
Benim de regle 8 gün kaldı. Sadece göğüs hassasiyetim var yumurtlama günümden beri. Bir iki gün sol kasık ağrıdi ama sonra ağrımadi. Bı de bugün biraz belim ağrıyor. Psikolojik olarak mi bilmiyorum midem de bulandı ama çok az. Hemen geçti zaten. Şuan beklemedeyim. Pazartesi günü regle 6 gün kalıyor. Önce erken gebelik testi mi yapsam yoksa kan mi versem? Erken gebelik testi 6 gün kala belli olur mu? Ay çok stres yaptım. İnşallah hamileyimdir ama sizin belirtileriniz daha fazla bana göre. Bu bir miktar beni üzdü. Kesin değilim ama merak ediyorum
Bu belirtiler bende var şuan bende merak içinde bekliyorum sonuç ne olacak 🙂

Kızlaaaaar sonuçlar nedirrr, belirtiler gebelik miymisss bize de söyleyin b

Çok sevindim artık darısı bana dua et canım 🥰 bende yarın kadın doğuma gidicem bide sen nasıl öğrendin kanda mi yoksa HCG testiyle mi
En yakın zamanda Rabbim nasip etsin insallah kimsenin kucaği boş kalmasın 🤲❤ adetime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı adet günümde normal kaset test yaptım çizgi o kadar da silik değildi hemen belirdi sonra hemen hastaneye gittim kanda baktırdım 167.9 çıktı sonucum 😊

En yakın zamanda Rabbim nasip etsin insallah kimsenin kucaği boş kalmasın 🤲❤ adetime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı adet günümde normal kaset test yaptım çizgi o kadar da silik değildi hemen belirdi sonra hemen hastaneye gittim kanda baktırdım 167.9 çıktı sonucum 😊
Bende yaptım kaset test silik çıktı bide belimde ve karın bölgemde çok fazla ağrı var onun için gidecem sende de ağrı var

Bende yaptım kaset test silik çıktı bide belimde ve karın bölgemde çok fazla ağrı var onun için gidecem sende de ağrı var
Karnımda ve kasıklarımda ağrı var gaz sancısı da var biraz araştırdım da normalmiş galiba daha doktora gidemedim randevum 10 gün sonra insallah bi problem yoktur.. Kan testi yaptırdın mı

Karnımda ve kasıklarımda ağrı var gaz sancısı da var biraz araştırdım da normalmiş galiba daha doktora gidemedim randevum 10 gün sonra insallah bi problem yoktur.. Kan testi yaptırdın mı
Yok bugün işte gidip yaptiricam ben ağrılar çok fazla ondan hemen gidiyorum

X