Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Ben bulamadım koydunuz mu acaba çok merak ettim

dün adete 3 gün kala çamaşırsuyu testi yaptım köpürmedi tıpkı soda gibi kabarcıklar çıktı sadece. bu sabah da ilk idrarla modern gebelik testi yaptım o da tek çizgi net. hiç belirtim de yok bu aydan ümidim de yok. kısmet nezamana bakalım.

Al benden de o kadar yaaa bide adetim de gelmiyo iyice stres yaptim

Bir şey sormak istiyorum hamile kalınca ovülasyon testi de mi pozitif çıkıyor pozitif çıkıp hamile olmama ihtimali var mıdır

ben Bata 5 gün kala yaptım cok güzel kopurdu sönmedi cok da yoğun bir köpük oldu. Bata 5 gün kala doğru sonuç verir mi sizce?

yaaa benimki de köpürdüüüüüü bu sabah yaptım bat'a daha 9 gün var
hamile olmayan biri de yapsa bakalım domestos herkesi mi köpürtüyo
hamile olmayan birine yaptırdım ben benimki kadar köprümedi ama bunu yapıp tersi sonuç alanlar olmuş malesef o yüzden çok güvenilir değil sanırım

Ben de domestosla yaptım bira köpüğü gibi köpürdü ama testte daha pozitif görmedim adet olmadım daha hafta sonuna kadar beklicem inşallah adet olmam

Merhaba arkadaşlar bende bir yıldan beri bebis istiyorum ama bir turlu olmuyor nasip ne zamansa o zaman olsun geçen yıl baya bi hayal kırıklıkları yaşadım uzun zamandır majlara bakmiyordum çamaşır suyu testini unutmustum az önce köyü domestosla yaptım kopurdu bir kere daha yapmıştım ama bu kadar kopurmemisti geçen yıl adetine 11 gün var inşaallah hayirlisiyla bu ay güzel haberler alırız inşaallah

Arkadaslar merhba ben yeni katıldım aranıza çamaşır suyu testi nedir anlayamadım benmde adetime 2 3 gün var inşallah hamileyimdir

Benimde iki gün var adet olmama. camasır suyu testi yaptım ve acayip köpürdü gerçi yaptım ama inanasim da gelmiyor sonuçta köpürmesi normal bence ikisidi asitli ne de olsa... testte negatif görmemek adına da son ana kadar bekleyeceğim bakalım coğu belirtiyi yaşıyorum bakalım inşallah hamişimdir :)

Eğer çamaşır suyunu idrara dökünce sodayı bardağa koyunca nasıl önce köpürür sonra hemen köpüğü söner ve sadece bardağın dibinden baloncuklar çıkar öyle olursa negatif. Biraz köpürür yarım dakka sonra birden deli gibi 2. Kez köpürürse yine negatif. Benimkinde olduğu gibi bira köpüğü kıvamında olacak sönmeyecek ve de 2. Kez köpürmeyecek. Ha bir de idrarın rengi koyulaşmamalı. Koyulaşırsa yine negatif.

demiş konu sahibi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…