Adete 6 gün kala kızlar

Yaa bu ikinci mi olcak olursa canım hayırlısı inşallah
Evet canım :) 2 yıldır istiyoruz . Net olarak mart ayından beri takip ediyorum . Bu ay eşimden de spermiyografi vermesini isteyeceğim . Bende pco olduğumu öğrendim mart ayında 1 kere klomen kullandım olmadı . Nisan da ovğlasyon yapmıştım . Mayıs-Haziran-Temmuz boş geçtim bu ay başladım 😇

Yok canım ben ilk hamile kaldım öyle hiç bişi kullanmadan 2 aylıktı düşük yaptım aradan 2 ay geçti kimyasal geçirdim onuda vucut gebelik istiyor sağlıklı gebeliğe yordular kimyasal olur dediler aradan geçti 2 ay hamile kaldım ovulasyonla kaldım yine düşük olunca genetik istediler kan pıhtılasması vs hiç bişi cıkmadı iyi bi doktorumuz vardi gittim ona özelde dedi ki miyon var 2 cm ama rahim içinde ne kadar kalırsan kal düşük olacak dedi hemen oldum ameliyat simdi 6 ay korunma verdi gecen ay o bitti ama ameliyattan sonra bi kacamak oldu bi kimyasal geçirdim ama demişti tutmaz 6 aydan önce falan ama öyle geçti gitti oda velhasil şimdi deniyoruz bakalım inşallah bizimde olur
canımmm çok geçmiş olsun . Rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin inşAllah 🙏 yani bütün gebelikler böyle mi olucak. Olup olup düşecek bunun için yapılacak kullanacağın bişey yok mu 😞

canımmm çok geçmiş olsun . Rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin inşAllah 🙏 yani bütün gebelikler böyle mi olucak. Olup olup düşecek bunun için yapılacak kullanacağın bişey yok mu 😞
İşte ameliyat oldum miyon sebepmiş bebeğe büyüme alanı birakmiyordu miyonu aldırdım çok şükür tertemiz bi engelim yok inşallah olacak yakın zamanda 🙏🏼

Sol kasığa ağrı giriyor ve sol bacağım ağrıyor geceden beri hamilelik belirtisi mi bu adet mi gelemiyor
Vallaha dün sabahtan beri ayniyim bende dün temizlik yaparken bile yavas yavas ettim ne olur ne olmaz diye ama alt baldırıma kadar vuruyor ağrı çok şiddetli değil benimki ama bariz rahatsız ediyo beni benim 4 gün kaldı bugun bi test alıcam bakalım

Ayy hadi inşallah bend edün dayanamadım bi test ettim ama idrar açık rasladı bi kerede etmiş oldum ilk defa kuruma çizgisi gibi öizgi gözüktü ama bende hiç gözükmez kuruma çizgisi saatler sonrasında da bakacağım nasip ya inşallah
Kuzu sen bi erken gebelik testi yapsana. Kaset test için şuan cok erken. Ama sabah ilk idrarla yap .

Vallaha dün sabahtan beri ayniyim bende dün temizlik yaparken bile yavas yavas ettim ne olur ne olmaz diye ama alt baldırıma kadar vuruyor ağrı çok şiddetli değil benimki ama bariz rahatsız ediyo beni benim 4 gün kaldı bugun bi test alıcam bakalım
Benim kasığımdan ayak ucuma kadar ağrı uyuşturuyor öyle diyeyim belim desen o biçim ağrıyor yani adetim 4 gün geçti

Ben istemiyorum gebelik aslında ama varsa da başım gözüm üstüne, bir oğlum var yeni 3 yaşını doldurdu. Erken geliyor şu an hamilelik ama olduysa yapacak bir şey korunmama rağmen kaldıysa Allahın takdiri..:dua: Eşim gelirken alacak test yapacağım bakalım hayırlısı .

X