Adete 6 gün kala kızlar

Selam canım biraz daha bekle istersen . Dün bir formda okudum 3-4 gün kala negatif 2 gün kala çık silik olsada ikinci çizgiyi gören varmış . Sen biraz daha bekle net olsun . Benimde 3 gün geçti akıntım hala devam ediyor belirtilerimde var diğer aylara nazaran , bugün test yapmayı düşünüyorum evde test yok öyle üşeniyorum almaya

Aselam canım yok bugun testim var aslında kaset ama etmiycem bu ay kendimi rahata bıraktım nasipte varsa gelir zaten ama sizin gününüzde geçmiş eğer değerlendirdiyseniz yapın bize de yazın lütfen hayırlısını rabbim hepimize kolaylıkla versin inşallah o bilir hepimizin hakkında en hayırlısını

Daha 5 günüm var adetime adetim ayın 10 u gösteriyor

Amin amin yani düzenli yapmaya çalıştım ama illa olsun diye değil açıkçası

Şimdi yaptım negatif ovülasyon testi ile devam edeceğim en son mart-Nisan da kullanmıştım . Bakalım . Ayyy ilk defa bu ay değişik hissetmiştim agrılarımdan tut akıntıma kadar neyse

Hiçççç adet belirtisi gibi bişeyim de yok . Akıntım var kremsi beyaz bazende sulu. Vala morelim bozuldu

Mallesef negatif çıktı ovülasyon testi ile devam edecegim
Şimdi yaptım negatif ovülasyon testi ile devam edeceğim en son mart-Nisan da kullanmıştım . Bakalım . Ayyy ilk defa bu ay değişik hissetmiştim agrılarımdan tut akıntıma kadar neyse
Laboquick markasını öneririm öncesinde 2 düşüğüm 2 de kimyasalım oldu benimde ama bu marka ovulasyon testiyle 2 defasında denemiştim ilk ayda olmuştu trendyolda var yorumlarıda cok iyi

Laboquick markasını öneririm öncesinde 2 düşüğüm 2 de kimyasalım oldu benimde ama bu marka ovulasyon testiyle 2 defasında denemiştim ilk ayda olmuştu trendyolda var yorumlarıda cok iyi
Ben innovata aldım , bir iki kez kullanmışlıgım da var . Çok geçmiş olsun şuna hamile misiniz peki

Ben innovata aldım , bir iki kez kullanmışlıgım da var . Çok geçmiş olsun şuna hamile misiniz peki
Yok canım ben ilk hamile kaldım öyle hiç bişi kullanmadan 2 aylıktı düşük yaptım aradan 2 ay geçti kimyasal geçirdim onuda vucut gebelik istiyor sağlıklı gebeliğe yordular kimyasal olur dediler aradan geçti 2 ay hamile kaldım ovulasyonla kaldım yine düşük olunca genetik istediler kan pıhtılasması vs hiç bişi cıkmadı iyi bi doktorumuz vardi gittim ona özelde dedi ki miyon var 2 cm ama rahim içinde ne kadar kalırsan kal düşük olacak dedi hemen oldum ameliyat simdi 6 ay korunma verdi gecen ay o bitti ama ameliyattan sonra bi kacamak oldu bi kimyasal geçirdim ama demişti tutmaz 6 aydan önce falan ama öyle geçti gitti oda velhasil şimdi deniyoruz bakalım inşallah bizimde olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…