Adete 6 gün kala kızlar

Kasimpaticicegi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
244
45
Kızlar yine merhaba acaba takvime göre adete 6 gün var acaba silikte olsa belli olur muydu kaset testte çok ara ara sol kasığımda bazen kramplar oluyor ama bazen sanki iğne veriliyorda sol ayagım komple ağırıyor ama kendimide kandırmak istemiyorum herkes gibi bende artık anne olmayi istiyorum tabi ama

Yok daha erken, sabrederseniz adetten bir gün önce erken gebelik yapabilirsiniz.
Gecikmeniz olursa da 4-5 gün sonra yapın bence :)

Ya maşallah güzel ilerler inşallah ilk çocuk mu vitamin falan kullanıyor musunuz
Benim 3. Gebeliğim bu. İlki dış gebelikti maalesef ameliyat oldum. İkincisi kimyasaldı. İnşallah bu sağlıklıdır. Folik asit kullanıyorum. Normalde femara kullanıyordum. Ama bu ay kullanmadım. Sadece bi hayıt macunu varmış ondan aldım yumurtlama dönemime kadar onu kullandım. Bebek sağlıklı ilerlerse ona yorarım

O nasıl bişey nereden alınıyor acaba bende vifolic kullanıyorum bende canim 2 düşük 2 kimyasalım var toplamda 4 rahimde miyon vardı ameliyat oldum süresi geçti cocuk deniyoruz yaklasık 1-2 aydır bakalım

O nasıl bişey nereden alınıyor acaba bende vifolic kullanıyorum bende canim 2 düşük 2 kimyasalım var toplamda 4 rahimde miyon vardı ameliyat oldum süresi geçti cocuk deniyoruz yaklasık 1-2 aydır bakalım
İnşallah sağlıcakla güzel haberler alırsın tez vakitte. Ben nihalin bahcesi diye bi sayfadan aldım yumurtlama dönemine kadar sabah alşam bi tatlı kaşığı içtim. Folik asit olarakta elenatal kullanıyorum.

Şimdi bütün sayfalar da kapalı bakalım açılırsa bakarım halka acık bi numarası bişisi var mıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…