Adete 6 gün kala bhcg ???

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
bayanlar benim sat 22 nisan . beklenmeyen adet tarihim de 19 mayıs.28 günde bir düzenli oluyorum bi de şubat ayında 25 günde olmuştu. şöyle ki 13 mayısta bhcg baktırdım 1.47 çıktı sonucum. adetime 6 gün kala yani. şu an kasıklarımda hafif batlamalar bel ağrısı biraz da ara sıra baş dönmem var ama bunlar adet belirtisine de benziyor o yüzden ayırt edemiyorum. benim gibi adete 6-7 gün kala negatif olup sonradan hamile olduğunu öğrenen olmuşmudur diye sormak istedim?

canım adetine 6 gün kala test iyi çıkmış yükselebilir ama sen kan testini tekrarladığında yükselmesi lazım eğer yükslemese demekki adet olacaksın

Ben testi 3 gün kala yaptırmıştım 6,57 çıkmıştı.6 gün kala yaptırsaydım muhtemelen senin gibi olurdu. 2 gün arayla testi tekrarla 2 katına çıkar inşallah..

cnm sonucunu yazarmısın benimde adetime 5 gün kala 1.91 çıktı sonuç bugüne kadar hep 0.19 larda olurdu:)ümitlenmekte istemiyorum aslında ama olabilirmi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…