Gebeliğe Hazırlık Adete 4 gun kala gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Umut9692

Yyyyyyyyyyyy
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
1.121
748
28
Kızlar adetime 4 gun var ve gebelik testi yaptım sonuç negatif evde test olunca dayanamıyorum yapıyorum malesef adetimi beklemiyorum burda çok gören var silik de olsa umudumu kesiyim mi bu ay da canım cok sıkkın

Testim de böyle çıktı daha önce hiç karşılaşmadım idrarı da aslında çok damlatmadım

Eklentiler

• IMG_20210221_234655.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 4.439
Canımm negatif gibi duruyor
Canım evet negatif ben kırmızı mürekkebe takmıştım da bebe time testler hep böyleymiş forumda araştırdım da. 4 gun kala yaptım testi gerçi zannetmiyodum adet belirtilerini yaşayınca zaten evde test var diye bile bile meraktan yaptım umut mumutt hiçbişey kalmadı bebeğe dair bu saatten sonra

Canım merhaba çogu insanda belirti bile olmıyormuş ya da belirtiler adet tarıhınden çok sonrada başlıyabiliyormuş bizler kendimizi hep belirtiye gore yonlendırıyoruz ama ona çok takılma bence
Eğer doğru zamanları değerlendırdıysen
Adet tarihin gecikirse tekrar test yap

Kızlar adetime 4 gun var ve gebelik testi yaptım sonuç negatif evde test olunca dayanamıyorum yapıyorum malesef adetimi beklemiyorum burda çok gören var silik de olsa umudumu kesiyim mi bu ay da canım cok sıkkın
Sende beni gördüm bende hep yaparım be paralar verdim testlere

Bende 8 gün geçince yaptım tek çizgi çıktı ama 12. Gün kan testi verdim sonuçlarda öğrendim bence kan testi verin gününüz geçince

Canm zaten bende adet belirtileri var her zamanki gibi o yuzden acaba mı diye düşünmedim tam tersi ama evde test varken yapıyım dedim sonuç her zamanki gibi değişeceğini de zannetmiyorum. Yumurtlama günlerini de gayet iyi değerlendirmiştim

Son düzenleme:
Bende 8 gün geçince yaptım tek çizgi çıktı ama 12. Gün kan testi verdim sonuçlarda öğrendim bence kan testi verin gününüz geçince
Ben yumurtlama dan 10 gun sonra yaptım testi burda çok kişinin çıkmış öyle keşke diyorum artık ama sanmıyorum geldi gelicek adetim erken bile olabilirim sancılar artıı

Allahtan umit kesilmez canım gununu bi bekle bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…