Gebeliğe Hazırlık Adete 4 gun kala gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzum bende dedim yapmayacağımı ama inan dayanamiyosun.. adetime 5 gün kala yaptım negatif gördüm üzüldüm halbuki biliyorum ki çok erken.. şimdi adetimi bekliyorum adet günü yapacağım inşallah hamileyizdir hayırlısı olsun🤰❤️
İnşallah tatlım ya ♥️♥️ senin Bat ne zaman.. Ben evde test görünce dayanamadım folik asit vitamin ovulasyon testleri herşey aldım bu ay eşim de test aldı yanında gördüm ya şeytan dürtüyo yap yap diye 😑

İnşallah tatlım ya ♥️♥️ senin Bat ne zaman.. Ben evde test görünce dayanamadım folik asit vitamin ovulasyon testleri herşey aldım bu ay eşim de test aldı yanında gördüm ya şeytan dürtüyo yap yap diye 😑
3 gün kaldı canım ilk kez değişik yoğun belirtiler yaşadım bu ay.. İnşallah boşuna ümitlenmiyorumdur 🥺❤️
varmı belirtilerin ?

3 gün kaldı canım ilk kez değişik yoğun belirtiler yaşadım bu ay.. İnşallah boşuna ümitlenmiyorumdur 🥺❤️
varmı belirtilerin ?
Aynıyız desene canm bnm de perşembe yada cuma olmam lazım.. İnşallah vardır sende de bende de ♥️♥️
Benm belirtim adet öncesi akıntım var her zaman oldugu gibi o yuzden değişik gelmiyor. Göğüs hassasiyetim var o da her zaman oluyo adet öncesi. Tek farkı arada sancı vuruyo. Bide adet agrısı var o da sürekli değil arada sırada. Ayrıca canım yorgunluk uyku hali de çok var. çalışıyorum ev iş derken onu da ona baglıyorum. 😔

Senin belirtilerin neler canım. Genelde erkenden belirti vermez diyolar. Vucudu dinlememek lazım. Ben bu zamana kadar butun belirtileri yaşadım ama sonuc hüsran.

Senin belirtilerin neler canım. Genelde erkenden belirti vermez diyolar. Vucudu dinlememek lazım. Ben bu zamana kadar butun belirtileri yaşadım ama sonuc hüsran.
Valla canım erken belirti vermezdir belki ama işte her aydan farklı şeyler yaşayınca acabamı diyosun mide bulantısı bile yaşadım yani düşün oysa mide bulantıları ilerki haftalarda olur ama ilk haftalarda yaşayanlarda varmış..
genelde belim ağrıyo canım adet öncesi bile ağrımaz genelde belim hiç olmazdı ama bel ağrım var işte. Aralıklı kasık ağrısı. Gögüs hassasiyetim yok ama arada giren sancılar oluyor 🤷🏻‍♀️ Ne bilim ya içim içimi yiyor gerçekten korkuyorum yine olmadıysa diye işte 🥺

Valla canım erken belirti vermezdir belki ama işte her aydan farklı şeyler yaşayınca acabamı diyosun mide bulantısı bile yaşadım yani düşün oysa mide bulantıları ilerki haftalarda olur ama ilk haftalarda yaşayanlarda varmış..
genelde belim ağrıyo canım adet öncesi bile ağrımaz genelde belim hiç olmazdı ama bel ağrım var işte. Aralıklı kasık ağrısı. Gögüs hassasiyetim yok ama arada giren sancılar oluyor 🤷🏻‍♀️ Ne bilim ya içim içimi yiyor gerçekten korkuyorum yine olmadıysa diye işte 🥺
İnşallah vardır canım.. Ben bu zamana kadar ne varsa yaşadım belirtilere dair ama olmadı. O yuzden bişi oldu mu Acaba mı diyemiyorum artık. Kimisi akıntısı olur hassasiyet olur hamile miyim diye düşünürken ben off yine mi hastalanıcam diyorum. 😔

Ama annem hep der ben adetim gelmeden hamile oldugumu anlardım hep hemen hastalanır dım mide bulantısı istifra daha gunu gelmeden başlarmış

Ama annem hep der ben adetim gelmeden hamile oldugumu anlardım hep hemen hastalanır dım mide bulantısı istifra daha gunu gelmeden başlarmış
İşte herkesde farklı farklı belirtiler var gerçekten günü gelmeden anlayamiyosun ki.. perşembe günü test yapıcam.. ya okadar çok ihtiyacım var ki o mutluluğa 😢 bilmiyorum Rabbim bilir hakkımızda hayırlısını

İşte herkesde farklı farklı belirtiler var gerçekten günü gelmeden anlayamiyosun ki.. perşembe günü test yapıcam.. ya okadar çok ihtiyacım var ki o mutluluğa 😢 bilmiyorum Rabbim bilir hakkımızda hayırlısını
Seni o kadar iyi anlıyorum ki😔😔 Allahım geciktirmeden versin inşallah..

eve test almayin. ne zaman adetiniz gecikirse o zaman umit dolu sekilde sevincle alirsiniz. evde oldugu zaman stresten baska bir sey degil.
dogru söylüyorsun ben son 3 aydır hiçbi şekilde almıyo dum gunum de şaşmaz atmazdı ileriye olurdum bu ay eşim almış folik asit ovulasyon testi derken onu da almış gelmiş çekmecede Bi ben ona Bi o bana bakıp duruyodum en son dayanamadım yaptım

İnanın belirtilerin hepsini yaşadım bir hafta boyunca her öğünümde kustum, şiddetli bir göğüs hassasiyetim oldu, sürekli uyudum sürekli ağladım, akıntım çok fazlaydı bel ağrım kaşık ağrım da vardı kaç kez test yaptım hep negatifti ve adet oldum. Tek belirti gerçekten adet gecikmesi ve test sonucunu görmek onun dışında hepsi boş heveslenmeyin sakın sonra çok üzülüyor insan kendimden biliyorum.. ama inşallah hamilesinizdir ♥️♥️

İnanın belirtilerin hepsini yaşadım bir hafta boyunca her öğünümde kustum, şiddetli bir göğüs hassasiyetim oldu, sürekli uyudum sürekli ağladım, akıntım çok fazlaydı bel ağrım kaşık ağrım da vardı kaç kez test yaptım hep negatifti ve adet oldum. Tek belirti gerçekten adet gecikmesi ve test sonucunu görmek onun dışında hepsi boş heveslenmeyin sakın sonra çok üzülüyor insan kendimden biliyorum.. ama inşallah hamilesinizdir ♥️♥️
Kesinlikle haklısın canım♥️♥️ bende bütün belirtileri yaşadım ama hep adetle sonuclandı belirti aramamak geçmesini beklemek en iyisi. Benm 2 hafta gecikti gi de oldu ama hep sıkıntı stres düşünmekten filan ilk zamanlarda gecikiyodu bu yuzden ama bünye sıkıntı strese de alıştı heralde

arkadaşlar adetime 4 gün var testim böyle çıktı. 4 gün kala görünebilir mi?
20210224_155904.jpg

X