adete 3 gün kala belirtiler

ecedrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
17
5
31
kızlar adet olmama üç gün oldu ilk olarak kusma ve bulantı yaşadım daha sonra ara ara kasık ağrısı bel ağrısı başladı.. idrarımın rengi koyulaştı varislerim patlayacak kadar şişti şimdide göğüs hassasiyeti… sizce bunlar hamilelik belirtisi mi

Adet gelmeden kusma olması bana pek makul gelmiyor. İleriki haftalarda yaşarsın çünkü bunları. İdrar koyulasmasi da olmaz. Bana bu anlattiklarin taş/kim dökuyormussun izlenimi verdi. Tabi adette yaklaştığı için belirtiler karışmış bence. Yine de gecikme yaşayınca test ver. Böyle belirtilerden anlaşılmaz gebelik. Benimde belirti yaşayıp negatif gördüğüm çok durum oldu

ben

kusma belkide çok alkol aldım onunla alakalıdır bilmiyorum:) zaten planlı gebelik değil bir kızım var cok iülür olursa süpriz olur

Aynı belirtileri yaşadım ve bu ay hamileyim diye düşünüyordum.Bu sabah regl oldum :)

Kızlar birşey soracağım ben erken gebelik testi yapmıştım 3-4 gün önce silik çıktı bugun DIPILL marka test yaptım normal genelik testi hiç bişey çıkmadı ama bu marka çok ucuzdu internetten aldım ama çıkmadı şimdi pridoctor erlay aldım acaba yapsam çıkarmıki fotoğraftaki dıpıl marka normal test yarın regl günüm 4 gün kala erken testte silik çıkmıştı

Eklentiler

• IMG_4457.jpeg
    145,3 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…