Adete 1 gün kala belirtiler neler

Kan verdim ama negatif 4.38 cikti kafam karişik bu deger artar erken yaptim gibime geliyor inanamadim hala da regl olmadim benim günüm şaşmaz di erken olurdum ama geç olmazdim ki acele mi ettim
Canım sonucun ne oldu benim de 1 gün var adeti me ama garip bi ağrım var bazen regl ağrısı gibi de değil ishal olmuşum gibi test yaptım bugün negatif çıktı senin de benim gibi ne oldu sonuç

Canım sonucun ne oldu benim de 1 gün var adeti me ama garip bi ağrım var bazen regl ağrısı gibi de değil ishal olmuşum gibi test yaptım bugün negatif çıktı senin de benim gibi ne oldu sonuç
Canim bende adet olmadim ama test yaptim silik çizgi cikti adete 2 gecmişti kan vermiştim negatifti 4.38 di hatirlarsan ama 2 gün sonra artti testte göründü 2 farkli test yaptim ayni cikti tatilden doneyim kan vericem

Adet gibi miydi yok yerleşme kanaması mı geçmişte yorum yapalı devamı geldimi kanamanın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…