Adete 1 gün kala belirtiler neler

şimdi de ben aşerdimm resmen

Maşallah cok güzel benimde yumurtlamadan hemen sonra sol göğsümde aşırı bi siskinlik ağrı sanki patlayacak gibi oldu ve hala devam ediyor ara ara sol kasığımda ağrı oldu suan sadece belimde ağrı ve göğüs hassasiyetim devam ediyor ama 5 gün önce negatifti suan da gecmesini bekliyorum belki pozitife döner diye

Ha bide dünle bugün sık idrara çıkıyorum

Ayyy bende aynı şeyleri yaşıyorum suan kasık ağrısı sık idrara çıkma dün test yaptım negatif çıktı reglime de 2 gün var inşallah pozitifi görürüz ya
Maalesef ben adet oldum o göğüs hassasiyetim kanamayla birlikte kayboldu gitti o kadar umutluydum ki inşallah siz görürsünüz pozitifi lütfen bizede haber verin

Maalesef ben adet oldum o göğüs hassasiyetim kanamayla birlikte kayboldu gitti o kadar umutluydum ki inşallah siz görürsünüz pozitifi lütfen bizede haber verin
Benim dün olmam gerekiyordu ama hala olmadım pazartesiye kadar bekliyecegim eğer hala olmadıysam test yapıcam . Sonuç ne olursa olsun buraya yazacağım inşallah iyi haberler alırız hepimiz

Merhaba ayak ağrısı nasıldı ya ben 1haftadır özelliklr oturup ayağa kalkacağım zaman ayaklarım ve ayak bileklerim çok ağrıyo regle 5 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…