Adete 1/2 gün kala ilişki ..

Sipser

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.793
1.321
Kızlar regl dönemim felaket ağrılı geçer .
Soru ; adete az kala yaşanan ilişkiden sonra daha fazla ağrı , sancı olur mu ya da kanamanın miktarı vs etkilenir mi? O kadar regl ağrısının üstüne bi de bunu yaşamak istemiyorum bu konuda eşimle anlaşamıyoruz :)))

Vallaha hiç adete az gün kala ilişkiye girip ağrı çekmedim kişiden kişiye değişiyor galiba bende ilk 2 gün çok agrılı geçiririm doğumdan sonra düzeldi nasıl olsa her halukarda felaket geçiyormuş boşver gitsin

Bende hiç ağrı sızı olmuyor ama regl 2 gün sonraysa 1 gün önce oluyor.

Ağrılı adet olmanın, adetten 1-2gün önce ilişkiye girmekle alakası yoktur diye düşünüyorum. Düzenli olarak magnezyum kullanmak adet dönemini rahat geçirmenize yardımcı oluyor (gerçi buradan vitamin bile olsa ilaç tavsiye etmek doğru değil siz bunu yine doktorunuza danışarak kullanın). Bir de ağrı kesici kullanıyorsanız adetiniz başlamadan alırsanız daha etkili olur, ağrı başladıktan sonra alınca çok işe yaramayabiliyor.

Bana iyi bile geliyor. Adet öncesi gerginliğimi alıyor birlikte olurken reglimin başladığı bile oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…