Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Agladi bide herkez vrdi aileden herkz baba oluyosun diye bagirip alkisladi
Benim eşim beni gelinlikle gördügünde ağlamıştı herkesin önünde ,kısmet olursa baba olacagını duydugu gün ne yapar acaba cok merak ediyorum bende bir gün bizede nasip olur inşallaj müjdeler vermek

Hadi bizim için şimdi bı test daha yap
İdrarımı yarım saat önce yaptım, başka bir topikte bir arkadaşa sordum bunu, 3 saat tutsam yapsam çıkarmı diye, ilk idrar haricinde yaparsan çok büyük ihtimalle çıkmaz çünkü beta hormonu çok düşüktür, bunu toparlayıp idrara çıkması saatler alır dedi. Bu yüzden gece bile çok su içme sabah yap dedi. Ama istersen yinede yaparım

Yaa bende görüyorum ve çok okudum kk da erken gebelik öğrenenler inşallah hamilesindir canım diğer topiklerden hatırlıyorum seni inşallahh hamilesindirr

Canim gorunurde az silik var evet erken gebelik testi bile olsa hadi belki ama adetin geckmems bile dogrumudr blmyorm insallah dogrudur hamilesndr kzum

Ya yap hadi bnim ki 15 saate çok fark etmişti çizgiler

Yaa bende görüyorum ve çok okudum kk da erken gebelik öğrenenler inşallah hamilesindir canım diğer topiklerden hatırlıyorum seni inşallahh hamilesindirr
Dualarınız için Allah sizlerden razı olsun
İnşallah bebeğim benimledir
Allahım biz isteyen hepimize en erken zamanda hayırlısıyla bi evlat nasip etsin

Ayşecim inşallah vardır. Allah gönülüne göre versin

geçen hafta ben de böyle gördüm, akşam öylesine bir test yapmıştım. idrar filan tutmadan yani. Öyle böyle değil sevindim. Ne ağladım... ertesi sabah tırnak ucu kadar kan geldi, işkillendim bir daha yaptım negatif çıktı. Öyle öyle kanamalar arttı. Dün de adet oldum.
yani varsa idrarını tutmana gerek yok. Bence çıkar.

Canim gorunurde az silik var evet erken gebelik testi bile olsa hadi belki ama adetin geckmems bile dogrumudr blmyorm insallah dogrudur hamilesndr kzum
Ha işte bende tam bu senin yazdığın noktaya takıldım, daha adete 8 gün var, test normal kaset test ama 2. çizgi çıktı
Bak hatta o çizginin şimdiki hali böyle

Ha işte bende tam bu senin yazdığın noktaya takıldım, daha adete 8 gün var, test normal kaset test ama 2. çizgi çıktı
Eki Görüntüle 2741562
Yani oladablr blmyorm ama cok umitlenip uzul istemem kzum. Ama umudunuda yitirme bu testler gebe insani bile yok gosteriyor olmayani var da gostereblr ama insallah gercekten vardr ya yarin kos git kan testi ver yada erken gebelik testi al bide ay blmyorm cok heycanli

Yaaaa
Adetten kaç gün önce çıkmıştı silik çizgi? İlk 10. Dk da çıkmışmıydı?
Testiniz varsa gönderebilirmisin lütfen.
Bak şu an içim dağlandı, zaten bencede bu testte bir hata olması büyük olasılık, bende öyle normal yolla hamile kalabilecek şans yokgeçen ay aşılma bile negatif oldu.

İnşallahh canım benim hayırlı haberini bekliyorum haberdar et

Yinede sabah bu testle bir yapayım negatif çıkarsa test fln yapmam başka. Haklısın kendimi kaptirmamam lazım.

Eki Görüntüle 2741562
Ayyy insallah vardir. Net olarak silik çizgi görüyorum. Bence kan vermelisin yarın. Insallah saglikli normal gebeliktir. Guzel haberlerini bekliyorum

Testi attım canım. Fotosunu da sildim. Gördükçe sinirim bozuluyordu. Ama senin testinden daha silikti. Test İdrarı emdiği gibi çıkmıştı. Belki de kimyasal oldu

umutsuz olma. Herkesin bir değil ya. Ben sadece gece idrarını tutmadan da yapabilirsin demek istedim Ayrıca ikiz olursa bhcg yüksek olacağından dolayı çizgi çıkar yani Bence.

Ayyy insallah vardir. Net olarak silik çizgi görüyorum. Bence kan vermelisin yarın. Insallah saglikli normal gebeliktir. Guzel haberlerini bekliyorum
İnşallah canım benim, seni hep görüyorum böyle konularda ilk yorum yapanlardan birisin, bende inan neden yorumlamadın diye seni aklımdan geçirmiştim
Ben bikaçgün sonra kan testi yaparım diye düşünüyordum ama Sabahki yapacağım testte de silik çizgi çıkarsa evet galiba kan testine koşacam. Koşmalıyım daBak başka arkadaşta da böyle silik çizgi çıkmış ama sonraki test negatif çıkmış kim bilir nasıl üzülmüştür

Ya çizgi çok belli oluyo inşallah vardır cnm ne kadar istediğini biliyorum takip ediyorum.cok heyecan yaptım dilerim bebeğin bu defa seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…