Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah derdimizin dermanını versin. 🤲🏻Gelişmelere beni etiketle. İnşallah başka testlerde de ikinci çizgiyi görürsün. 🤲🏻
Amin🤲🤲 Allahım bizlere nasip etsin🙏 geçen ay 2. Aşılamamı yapmıştım,negatifti. Tamda tükenmiş durumdaydım. Tüp bebek yapmadan olmayacak kafasına girmiştim. Yarında bu silik çizgiyi görmeye ne çok ihtiyacım var, beni en iyi yıllarca bekleyen anlar, ahhh Allahım nasip etmiştir inşallah 🙏🙏🙏
Güzel duaların için teşekkür ederim ⚘

Canım geçen ay 2. Aşılamamı yapmıştım hamile kalmış olamam çünkü kan testi negatifti. Ve yoğun bir şekilde adet olmuştum. 6 gün önce ovülasyon testim pik olmuştu. Nöropatik ağrı için en hafif dozunu kullandım, ve bugünden itibaren her ihtimale karşı 3 gün yarım içip bırakacam ilacı.
Yani gerçekten hamileysem sok geçireceğim ve bu kadar erken kendini gösterdiği için bir şok daha geçireceğim.
Bak bu 6 gün önce pik olan ovülasyon testim
Eki Görüntüle 2741248
Burda hangisi c hangisi t ben bilmiyorum da

Amin🤲🤲 Allahım bizlere nasip etsin🙏 geçen ay 2. Aşılamamı yapmıştım,negatifti. Tamda tükenmiş durumdaydım. Tüp bebek yapmadan olmayacak kafasına girmiştim. Yarında bu silik çizgiyi görmeye ne çok ihtiyacım var, beni en iyi yıllarca bekleyen anlar, ahhh Allahım nasip etmiştir inşallah 🙏🙏🙏
Güzel duaların için teşekkür ederim ⚘
Beni etiketle bak🥰

Kızlar dün çok idrara çıktığımı farkedince bugün sabah idrarıyla gebelik testi yaptım. Ve 10. Dk baktığımda hafif silik bir çizgi gördüm, belki 5. Dkikada da çıkmıştı ama bakmamıştım.
Fakat ben bu ay; b1 vitamin hapı, gabapentin 300 mg (nöropatik ağrıları için en hafif dozu) ve 3 gündürde brokoli suyu içiyordum.
Sizce bu kullandıklarım mı testi silik çizgi çıkardı? Çünkü bata daha 8 gün var? 8 gün kala idrar testinde çıkma ihtimali ne? Bu arada yaklaşık 2 buçuk yıldır gebe kalamıyorum ve geçen ay aşılmam bile negatif oldu.
Eki Görüntüle 2741118
Eki Görüntüle 2741120
Belki erken yumurtlama olmuştur ayşe hadi inşallah bende gördüm çizgiyi 🤲başka bir test ile tekrar yap istersen

Belki erken yumurtlama olmuştur ayşe hadi inşallah bende gördüm çizgiyi 🤲başka bir test ile tekrar yap istersen
İşte yok canım yumurtlama tarihinden eminim, ovülasyon testim 6 gün önce pik yapmıştı.Sabah yine bu aynı marka testle yapacam canım, bukadar erken bu çizgi enteresan. Sabah idrarıyla yine böyle çıkarsa ve Kanda negatif çıkarsa bu testlerin hepsini çöpe atacam belkide bu testten 40 tane vardır🤦🏻‍♀️

İşte yok canım yumurtlama tarihinden eminim, ovülasyon testim 6 gün önce pik yapmıştı.Sabah yine bu aynı marka testle yapacam canım, bukadar erken bu çizgi enteresan. Sabah idrarıyla yine böyle çıkarsa ve Kanda negatif çıkarsa bu testlerin hepsini çöpe atacam belkide bu testten 40 tane vardır🤦🏻‍♀️
Ama daha önce aynı testi kullandın böyle bir şey olmadı dimi? Birde şu var ikiz gebelikler hemen idrarda gözüküyor😀🙊🙊

Ama daha önce aynı testi kullandın böyle bir şey olmadı dimi? Birde şu var ikiz gebelikler hemen idrarda gözüküyor😀🙊🙊
Aynı testi Kullandım canım, daha önce böyle birşey olmadı. Yani varsa İkiz mi dedin canım sen🤔 Allahım inşallah vardır, varsa sağlıklı olsun ben ikize de razıyım🙏 Benim annemde ikiz doğurdu, teyzemde ikiz doğurdu, bizde ikiz çok.
Ama nedense testte bir hata var gibi hissediyorum ya offff🤦🏻‍♀️

Aynı testi Kullandım canım, daha önce böyle birşey olmadı. Yani varsa İkiz mi dedin canım sen🤔 Allahım inşallah vardır, varsa sağlıklı olsun ben ikize de razıyım🙏 Benim annemde ikiz doğurdu, teyzemde ikiz doğurdu, bizde ikiz çok.
Ama nedense testte bir hata var gibi hissediyorum ya offff🤦🏻‍♀️
Ben öyle duydum arkadaşım. İkiz gebelik tek gibi on günden sonra değil daha önceden belli oluyormuş

Ben öyle duydum arkadaşım. İkiz gebelik tek gibi on günden sonra değil daha önceden belli oluyormuş
Mantık olarak baktığında evet bu doğru olması lazım, zaten ikiz gebeliklerde beta HCG hormonuda normal gebeliklerden bayağı yüksek çıkıyor. Bu da idrara daha erken geçmesi demek.
Allahım inşallah içimde bir mucize vardır🤲🤲🤲🙏

Son düzenleme:
Testin markası nedir acaba
Test bu, Aliexpress ten internetten toplu 50 tane almıştım.
20201216_203710.jpg

İlk defa görüyorum adete bu kadar varken cizgi cıkan inşallah vardır 🤲☺️
Ben sabahtan beridir araştırıyorum, adete 8-10 gün kala çıkan bayağı örnekler var. Bende şaşkınım. Belkide test hata verdi.
Yoksa buda kaderin bana oynadığı bir oyun mu ki:KK43: bilemiyorum. Çokta heveslenmek istemiyorum ama olmasını nasılda çok istiyorum. Merak ederseniz Bi gelişme olursa buraya yazacam.

X