Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testi attım canım. Fotosunu da sildim. Gördükçe sinirim bozuluyordu. Ama senin testinden daha silikti. Test İdrarı emdiği gibi çıkmıştı. Belki de kimyasal oldu 🤷🏻‍♀️

umutsuz olma. Herkesin bir değil ya. Ben sadece gece idrarını tutmadan da yapabilirsin demek istedim ☺️ Ayrıca ikiz olursa bhcg yüksek olacağından dolayı çizgi çıkar yani Bence.
Bende senin yerinde olsam silerdim ve testi atardım. Senin için çok acı olmuş, inşallah bende aynısını yaşamam ve sende birdaha o durumu yaşamazsın🙏🤲 adet günü mü yaptığın test öyle çıkmıştı?

İnşallah canım benim, seni hep görüyorum böyle konularda ilk yorum yapanlardan birisin, bende inan neden yorumlamadın diye seni aklımdan geçirmiştim🤗🥰
Ben bikaçgün sonra kan testi yaparım diye düşünüyordum ama Sabahki yapacağım testte de silik çizgi çıkarsa evet galiba kan testine koşacam. Koşmalıyım da🤭Bak başka arkadaşta da böyle silik çizgi çıkmış ama sonraki test negatif çıkmış😰 kim bilir nasıl üzülmüştür :KK43:
Gorseydim ilk yazardim. 😊 gebelik haberine ilk yazayim insallah💕💕
Olumsuz dusunmek yok. Belki ikizdir o yuzden hemencecik cikmistir. Allah sabrinin mükafatını versin insallah yarin.
Kimyasal ciksa bile sagliksiz gebeliğin bittigine sevinmeli insan. Kurtaj olmak zorunda kalanlar da var. Daha kotu bir sey.
Ama bence her sey yolunda, sen de oyle düşün 🥰🥰🥰

Bende senin yerinde olsam silerdim ve testi atardım. Senin için çok acı olmuş, inşallah bende aynısını yaşamam ve sende birdaha o durumu yaşamazsın🙏🤲 adet günü mü yaptığın test öyle çıkmıştı?
Yok canım adete 1 hafta vardı. Kasık ağrısı yaşıyordum, ara ara girip kesiliyordu. Hep okuduğum şeyler. Sık ama az ağrılar... öyle bir yaptım işte. Akşam üstü 19.30’da. Ertesi gün minik kanı görünce bile dedim yerleşme kanaması herhalde ama test negatif çıkıp sonraki günlerde kanamam artınca kimyasal diye düşündüm.

Sakın ama sakın olumsuz düşünme. İçini ferah tut. İnanıyorum ki bu sefer olacak. Aşılamadan sonra belki vücudun kendini hazırladı ve bu ay hamile kaldın 😍

Ya çizgi çok belli oluyo inşallah vardır cnm ne kadar istediğini biliyorum takip ediyorum.cok heyecan yaptım dilerim bebeğin bu defa seninledir 🙏🙏🙏
Aygolge canım inşallah 🤲🙏 adete 8 gün varken testin daha silik çıkması gerek gibi, yani ne bilim ben görürüm ama fotoda iyi çıkmaması gerekiyor gibi düşünüyorum hep, bu gönderdiğim gebelik testlerini kolajlamadım bile, orijinal halleri. Kafamda deli sorular.
Dualarınız için Allah razı olsun🌹😍 yoksada çok kendimi yıpratmayacam, olmazsa bu sene tüp bebek yapmayı planlıyorum. Belki o zaman güler yüzüm.

Canım hamilesin sanırsam ufak silik bir çizgi var yarın sabah muhakkak yap bak bakalım çizgi daha belirgin olacakmı ben adetime 10 Gun varken öğrendim ve bu mümkün olabiliyor. Hatta bende şaşırıp doktoruma sordum bu durumun normal olduğunu ve adete 10 gün varken test sonucumda çıkabileceğini söylemişti. Benimde aynı senin gibiydi 2. Gun daha da belli oldu 3. Gün hepten belli olmuştu şimdi 7 haftalık hamileyim inşallah vardır canım

Yok canım adete 1 hafta vardı. Kasık ağrısı yaşıyordum, ara ara girip kesiliyordu. Hep okuduğum şeyler. Sık ama az ağrılar... öyle bir yaptım işte. Akşam üstü 19.30’da. Ertesi gün minik kanı görünce bile dedim yerleşme kanaması herhalde ama test negatif çıkıp sonraki günlerde kanamam artınca kimyasal diye düşündüm.
Bencede kimyasal yaşamışsınız. En erken zamanda sağlıklı bir gebeliğimiz olur inşallah ⚘

Ayseee1987 Ayseee1987 canım çok şaşırdım çok erken öğrenmişsin 😁 inş yarın sabah yaptığında daha da koyu görürsün 🙏konuyu takipteyim güzel haberlerle inş 😍

Aygolge canım inşallah 🤲🙏 adete 8 gün varken testin daha silik çıkması gerek gibi, yani ne bilim ben görürüm ama fotoda iyi çıkmaması gerekiyor gibi düşünüyorum hep, bu gönderdiğim gebelik testlerini kolajlamadım bile, orijinal halleri. Kafamda deli sorular.
Dualarınız için Allah razı olsun🌹😍 yoksada çok kendimi yıpratmayacam, olmazsa bu sene tüp bebek yapmayı planlıyorum. Belki o zaman güler yüzüm.
Hiç sıkıntı yapma cnm yoksa da benim 18 yıl sonra hiç beklemedigim bı anda kendiliğinden oldu sonra düşük yaptım 2 ay geçti yine oldu ama kimyasaldi sanırım şuan ne düşünüyorum biliyor musun olmadığını bilmek daha iyiymiş böyle hep umutla bekliyorum Allah gönlümüze göre versin hepimizin 🙏

Canım hamilesin sanırsam ufak silik bir çizgi var yarın sabah muhakkak yap bak bakalım çizgi daha belirgin olacakmı ben adetime 10 Gun varken öğrendim ve bu mümkün olabiliyor. Hatta bende şaşırıp doktoruma sordum bu durumun normal olduğunu ve adete 10 gün varken test sonucumda çıkabileceğini söylemişti. Benimde aynı senin gibiydi 2. Gun daha da belli oldu 3. Gün hepten belli olmuştu şimdi 7 haftalık hamileyim inşallah vardır canım
Yaaa sabahtan beridir nerdesin sen🤭
Ciddi ciddi 10 gün mü vardı adetine ya. Akşam idrarıylada yaptın mı? Yaptıysan çıktı mı? Ben yapsammı şimdide çıkarmı? Yoksa sabah idrarı mı lazım? Kan testinde kaç çıktı. Testin fotosu varmı🙂 sanırım çok soru sordum idare et beni ve lütfen cevapla😇 lütfen🙏🙏

Kimyasal ciksa bile sagliksiz gebeliğin bittigine sevinmeli insan. Kurtaj olmak zorunda kalanlar da var. Daha kotu bir sey.
Sanırım kötü bir haberde bu senin mesajını okuyup içimi rahatlatacağım. Güzel samimi enerjini yüklediğin için Çok teşekkür ederim🌹

Ayseee1987 Ayseee1987 canım çok şaşırdım çok erken öğrenmişsin 😁 inş yarın sabah yaptığında daha da koyu görürsün 🙏konuyu takipteyim güzel haberlerle inş 😍
Bende çok şaşkınım canım, uzun zaman oldu senide göremedim topiklerde, senin için inşallah herşey yolundadır. Bukadar erken olduğu için, testin yanlış göstermesi daha büyük olasılık gibi geliyor bana. Bugün ilk sayfalarda bir arkadaş ve biraz önce başka bir arkadaş daha yazdı adetten 10 gün önce kaset testte gebeliğini öğrendiğini. Her türlüsüne hazırladım kendimi.

Yaaa sabahtan beridir nerdesin sen🤭
Ciddi ciddi 10 gün mü vardı adetine ya. Akşam idrarıylada yaptın mı? Yaptıysan çıktı mı? Ben yapsammı şimdide çıkarmı? Yoksa sabah idrarı mı lazım? Kan testinde kaç çıktı. Testin fotosu varmı🙂 sanırım çok soru sordum idare et beni ve lütfen cevapla😇 lütfen🙏🙏
Tabiki var ben sabah ac karınla yaptım testlerimi şimdi bekle derim sabah ac karınla yap . Hele benim ilk testim senin testinden de silikti resimlerde yoktu ben görebiliyordum kan testlerim de sırası ile 48.8 çıkmıştı 3 gün sonrasında 308.5 çıktı. 2 gün sonra 661.4 çıktı

Eklentiler

• 20201116_231055.jpg
    20201116_231055.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 476
  • SI_20201117_174253.jpg
    SI_20201117_174253.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 339
  • 20201119_113319.jpg
    20201119_113319.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 309
Kız Ayşe 40 tane testin varmış, yap da hepimiz rahatlayalım 😂
Ya canım testten değil ki, varsada yoksada negatif çıkacak. Kafam allak bullak zaten. Dahada karışacak. Seni kırıp yapmadığım için özürdilerim ama inan piskolojik olarak şimdilik iyiyim bunun bozulmasından korkuyorum, bozulacaksa da sabah bozulsun, Sabah ola hayrola🤗😘😘😘

Sanırım kötü bir haberde bu senin mesajını okuyup içimi rahatlatacağım. Güzel samimi enerjini yüklediğin için Çok teşekkür ederim🌹
Ama iyi bir haber almaya inaniyoruz su an. Evrene bebege kendimize olumlu enerjiler gönderiyoruz.

Anne olmayi hakediyorum
Hamile kalmayi hakediyorum
Hamileliğin kolay ve keyifli geçeceğini biliyorum.
Bebegimin ve benim cok saglikli oldugumuzu biliyorum

Bunlari soyluyorsun.
Bebek varmis gibi davraniyorsun.
Karninda onu hayal ediyorsun. Inan bana çok faydasi oluyor.💚

Kızlar dün çok idrara çıktığımı farkedince bugün sabah idrarıyla gebelik testi yaptım. Ve 10. Dk baktığımda hafif silik bir çizgi gördüm, belki 5. Dkikada da çıkmıştı ama bakmamıştım.
Fakat ben bu ay; b1 vitamin hapı, gabapentin 300 mg (nöropatik ağrıları için en hafif dozu) ve 3 gündürde brokoli suyu içiyordum.
Sizce bu kullandıklarım mı testi silik çizgi çıkardı? Çünkü bata daha 8 gün var? 8 gün kala idrar testinde çıkma ihtimali ne? Bu arada yaklaşık 2 buçuk yıldır gebe kalamıyorum ve geçen ay aşılmam bile negatif oldu.
Eki Görüntüle 2741118
Eki Görüntüle 2741120
Ben böyle görsem testimi, negatif der atardım. Ne mutlu siz çok dikkatlisiniz ve çizgiyi görebilmişsiniz. Tebrikler, sağlıklı hamilelikler dilerim

X