Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet var biliyorum sizi çok sevindim :):)
Bekleyin koyulaşacaktır daha cok etken bnm bi hafta varken bi anda belirdi ama silikti:)

Çok tsk ederm çok saolun güzel dileklernz için 🤗💕 evet herşey kafada bitiyo sanrm artk odaklı deglm açıkçası onun bi zamanı var ve o zamana kadar napsak boş. Ve en önemlisi bu zor zamanlarn geçici olduğunu Biliyorm hiçbir sıkıntı sonsuz değildir ❤
Kesinlikle tüm dertler geçici herkesin hayatında mutlu sonsuzluklar olsun inşallah 🥰❤️ Ve gerçekten kendi hamileliğimde şuna inandım Yok yumurtlama tarihi yok kürler yok gün aşırı ilişkiler falan hepsi hikaye olabiliyor hepsi ihtimal ben yumurtlama tarihimden 2 gün önce hamile kaldım düşün 🥰 umarım sizin ve bekleyenlerin de hikayesi zahmetsiz ve güzel olur ❤️

Merhabalar ben sen silik çizgiyi gördüm inşaallah hamilesinizdir bence hiç beklemeden kan verin şimdi kendinizi avutup 3-4 gün sonra negatif çıkarsa da yine üzülürsünüz benim anlamadığım 5 günde mi bu sonuç yerleşme süresinin neredeyse bu kadar olduğunu duymuştum inşaallah güzel haberler alırsınız
Söylediklerinde Çok haklısın, ama kan vermeden testte koyulaşma var mı yok mu onu takip edeyim diyorum. Negatifse de birdaha bu kadar erken test yapmayacağıma bir yemin etmem gerekecek:KK43:
Aynen yazdığınız gibi bu kadar erken ne ara yerleşti de gebelik başlamış olabilir ki? Benimde kafamı karıştıran tam da bu. Ama adete 10 gün kala pozitif gören arkadaş yazdı bu sayfada. O beni bayağı umutlandırdı. Belkide olabiliyordur🤷🏻‍♀️
Yumurtlamadan 2 gün sonra rahimden bacağıma doğru bir damar çekmesi gibi birşey yaşadım, eğer o yerleşmeyse belki erken mi döllendi ki. Bekleyip görecem. İnşallah adet olmam.

Eltim yok canım, kocam ailesinin tek erkek çocuğu😂 görümcemde 1 tane var, onlarda 6 aydır evli ve geçen ay ilk demeyle hamile kaldı.
Çocuk yapmak için değilde beraber yaşamak için evlenmiştim ben, maddi manevi hazır olmadan çocuk düşünmedim.
Hatta neden çocuk yapmıyorsunuz, olmuyormu diye boş ağız insanlara "ben kısırım olmuyor birdaha sorma" dediğim bile olmuştur 🤣
Heaa tmm belli oldu şimdi eltin yokmuş yoksa kesin isterdin😂 bende 3 tane elti var keşke benm Eşim de tek çocuk olsaydı görümcede var bi tane o da ilk denemede ilk evlendiği ayda tutturdu valla bu görümcelerde var bişey ama çözemedim 🤔 bize de olmyo diye soran sorana doktor yolu gösteren bile var sanki ben 3 yılda doktor yolu bilemicem mühendis bi bayanm yani bide doktora gittin mi diyenlere sadece gülüyorum ben artk. O yüzden çevremi daralltim ben ne elti ne görümce görüşmyrm duymaktan yoruldum artk o soruyu 😒

Kesinlikle tüm dertler geçici herkesin hayatında mutlu sonsuzluklar olsun inşallah 🥰❤️ Ve gerçekten kendi hamileliğimde şuna inandım Yok yumurtlama tarihi yok kürler yok gün aşırı ilişkiler falan hepsi hikaye olabiliyor hepsi ihtimal ben yumurtlama tarihimden 2 gün önce hamile kaldım düşün 🥰 umarım sizin ve bekleyenlerin de hikayesi zahmetsiz ve güzel olur ❤️
Maşallah ne güzel sağlıkla kucağına alrsn inşallah 😍 aynen canm kür ovulasyon testi hepsi hikaye Allah ol diyecek ve oluverecek. Eskisi kadar acele etmyrm artk verirse büyüklügndendr vermese de imtihan. Ama içimde bi ferahlık var çok yakın hissedyrm evren benm için çabalyo bende buna inanyrm🤩🤗🙏

Evet var biliyorum sizi çok sevindim :):)
Bekleyin koyulaşacaktır daha cok etken bnm bi hafta varken bi anda belirdi ama silikti:)
Evet canım bende seni biliyorum 🥰 gebeliğini hayırlamıştım, yine hazırlayayım, inşaallah sağlıcakla kucağına Almak nasip olsun🙏🤲🌹
İnşallah vardır ve bu test 2 gün sonra koyulaşır, dualarınıza ihtiyacım var❤

Heaa tmm belli oldu şimdi eltin yokmuş yoksa kesin isterdin😂 bende 3 tane elti var keşke benm Eşim de tek çocuk olsaydı görümcede var bi tane o da ilk denemede ilk evlendiği ayda tutturdu valla bu görümcelerde var bişey ama çözemedim 🤔 bize de olmyo diye soran sorana doktor yolu gösteren bile var sanki ben 3 yılda doktor yolu bilemicem mühendis bi bayanm yani bide doktora gittin mi diyenlere sadece gülüyorum ben artk. O yüzden çevremi daralltim ben ne elti ne görümce görüşmyrm duymaktan yoruldum artk o soruyu 😒
Hadsiz insanlar, herşeyi çok iyi bilirler, hayatımızda bizleri strese sokuyorlar, çok haklısın, seni üzen kimseyle görüşme.

Maşallah ne güzel sağlıkla kucağına alrsn inşallah 😍 aynen canm kür ovulasyon testi hepsi hikaye Allah ol diyecek ve oluverecek. Eskisi kadar acele etmyrm artk verirse büyüklügndendr vermese de imtihan. Ama içimde bi ferahlık var çok yakın hissedyrm evren benm için çabalyo bende buna inanyrm🤩🤗🙏
Amin kuzum Allah razı olsun 🥰❤️ Doğru zaman geliyor demek ki içinin ferahlığı temizliği karnında belirsin inşallah en kısa zamanda dualarım sizinle 🥰❤️

Amin kuzum Allah razı olsun 🥰❤️ Doğru zaman geliyor demek ki içinin ferahlığı temizliği karnında belirsin inşallah en kısa zamanda dualarım sizinle 🥰❤️
Çok saol dualarnz için ❤ bende yolculuk edyrm şu an sizin dua ettim sağlıkla aln kucağınza inşallah rabbim hepmzn dualarını kabul etsin hicbir zaman darda koymasn🙏🙏

Hadsiz insanlar, herşeyi çok iyi bilirler, hayatımızda bizleri strese sokuyorlar, çok haklısın, seni üzen kimseyle görüşme.
Eskiden çok stres ederdim ama şu an etmyrm kayıp giden zamana çaremiz yok olan bize oluyo bu gençliğimize yazk yani o tarz insanlarla görüşmyrm iletişimi yavaş yavaş kestim herkes mutlu olduğu kişilerle olsun 🤗

Eskiden çok stres ederdim ama şu an etmyrm kayıp giden zamana çaremiz yok olan bize oluyo bu gençliğimize yazk yani o tarz insanlarla görüşmyrm iletişimi yavaş yavaş kestim herkes mutlu olduğu kişilerle olsun 🤗
Evet belli bir süre önensemiyorsun, sonra doktor doktor geziyorsun neden olmuyor diye, hayattan zevk almamaya başlıyorsun ve tek derdimiz bu oluyor, Aslında hepimiz biliyoruz her şey zamanını bekler. Ama içten içe üzülmemek elde değil. Birde bunun üstüne çevre baskısı....
Hepimiz bir gün bu mutluluğu yaşayacağız ❤🌹

Kızlar dün çok idrara çıktığımı farkedince bugün sabah idrarıyla gebelik testi yaptım. Ve 10. Dk baktığımda hafif silik bir çizgi gördüm, belki 5. Dkikada da çıkmıştı ama bakmamıştım.
Fakat ben bu ay; b1 vitamin hapı, gabapentin 300 mg (nöropatik ağrıları için en hafif dozu) ve 3 gündürde brokoli suyu içiyordum.
Sizce bu kullandıklarım mı testi silik çizgi çıkardı? Çünkü bata daha 8 gün var? 8 gün kala idrar testinde çıkma ihtimali ne? Bu arada yaklaşık 2 buçuk yıldır gebe kalamıyorum ve geçen ay aşılmam bile negatif oldu.
Eki Görüntüle 2741118
Eki Görüntüle 2741120

ayşe ben de çok silik hayalet bir çizgi görüyorum ama neden bu kadar erken yaptın ki test, olsa da çok çok silik olcak kafan karışcak biliyorsun 😔 keşke bir iki gün kala yapsan bu silik çizgiler çok kafa karıştırıyor

Yumurtlaman nezamandı yani kaçinci günğ bugün yumurtlamanın? Bende bata 8 kala aynı bu şekil öğrenmiştim. Yumurtlamanın11. Günüydü. Kan 30 civarı çıkmıştı. Pek kuruma çizgisi gibi değil pembe görünüyor. Yarın tekrar dene koyulaşır inşallah.

X