Adet Söktürücü Lütfen Yardım

Spagetti2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2020
25
12
27
Kızlar lütfen yardım edin psikolojim çok kotu. 10 aylık evliyim yazz ilaç kullanıyordum hamile kalmak istemedigim için . Esimle bı ayrılık dönemi yaşadık geçen ay ve o dönem ben doğum kontrol hapini biraktim, sonra yeniden birleştik. Korunmasız bir defa oldu ertesi gün hapı içtim kondom kullandı fakat içim hiçbir şekilde rahat etmiyor normalde adet günümden 2 3 gün önce olurdum geçen ay 28 inde oldum şuan daha olamadım gidip eczaneden tarlusal adet ilacı aldım sizce yarın içmeye başlayim mi yoksa 28 ini mi bekleyim ağlıyorum lütfen yönlendirin beni

Kızlar lütfen yardım edin psikolojim çok kotu. 10 aylık evliyim yazz ilaç kullanıyordum hamile kalmak istemedigim için . Esimle bı ayrılık dönemi yaşadık geçen ay ve o dönem ben doğum kontrol hapini biraktim, sonra yeniden birleştik. Korunmasız bir defa oldu ertesi gün hapı içtim kondom kullandı fakat içim hiçbir şekilde rahat etmiyor normalde adet günümden 2 3 gün önce olurdum geçen ay 28 inde oldum şuan daha olamadım gidip eczaneden tarlusal adet ilacı aldım sizce yarın içmeye başlayim mi yoksa 28 ini mi bekleyim ağlıyorum lütfen yönlendirin beni
Ilaclar bzen yan etki ypabiliyo soganin sari kabugu yikayin 2 bardak suyla kaynatin 1 bardak icin acidir ama birz cok ise yarar

Cok soru sordum bu konuda hakkinizi helal edin. Ben 26 gunde bir adet oluyorum genelde adet 5 6 gun sürüyor. Adetim bitti 7. Gun yani adet biter bitmez korunmasiz iliski oldu hemen ertesi gun hapi kullandim. Tahmini yumurtlama zamanima 6 /7 gun vardim ertesi gün hapini aldıktan 5 gün sonra kahverengi akinti oldu ve 3 gun sürdü bugün kesildi. Yerlesme kanamasi felan mi ertesi gün hapının yan etkisi mi bilen var mi 2 cocugum var 3. Istemiyorum. Hamile olabilir miyim kahverengi akıntıdan korktum. Ertesi gün hapini ilk alışım degil daha once böyle yan etki yapmamisti.. ilactan 5 gun sonra kahverengi leke Kasik ve bel ağrısı da yaptı. Yarin iliski olali 9 gun oluyor bisey var midir sizce. Yarin kan testi yapsam mi

X