Adet oldum beta 11 çıktı bu şekilde durum yaşayan oldu mu ?

Canım ne zaman adet olmustun yanı adetin de 1-2 gün sapma oldu mu

Canım ne zaman adet olmustun yanı adetin de 1-2 gün sapma oldu mu
28 Eylül'de olmam gerekirken 29 unda oldum yani 1 gün gecikmişti adetin 3.günü de hormon testinde 3.90 çıkmıştı adet olurken yükselmiş .Şimdi sağlık ocağına kan verdim pazartesi çıkar diyor karın ağrım da var maalesef

Bende genel kan testi yaptırmıştim kan almışken gebelikte baktilar adetimin 16. Günüydü normalde hep 0.20 çıkardı 0.28 çıkmış gebelik yok ama bu şekilde çıkması acaba gebelik oluşuyor anlamına gelir mi 16.gun verdim çünkü

Sanmıyorum canım değerin 0 la başlıyor

Bende aynı durumdayım bu iki oldu birde hayırlısını dilemek lazım ya Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin inşallah. Senin de mi iki? Benim ikinci kimyasal gebelik. 1 tane de düşük yaptım. Onun kalp atışını görmüştük. Kalbi durmuş demiş doktor. Bi önceki kimyasal gebelik 2.5 sene kadar önceydi. Düşük de 3 ay önceydi. Daha çok yeniydi o

Basın sağolsun.Benim kimyasalın temmuz ayindaydi.İdrar testim hâlâ silik çıkıyor doktor randevum yarın sağ kasığımda ağrı var bakalım ne diyecekler

Benimki 4 70 e düşmüş doktor kimyasal olmuş yine dedi gönderdi önümüzdeki ay hsg çekileceğim hamile kalamazsam bu ay
Benim de 58 düşmüş. 1-2 hafta daha yaptırıp kontrol etmem gerek. Ben 1.5 sene kadar önce çekilmiştim hsg. Kimyasal gebelik ile alakası var mıymış?

Benim de 58 düşmüş. 1-2 hafta daha yaptırıp kontrol etmem gerek. Ben 1.5 sene kadar önce çekilmiştim hsg. Kimyasal gebelik ile alakası var mıymış?
Yani tüplere bakacaklar tıkanık vs var mı diye bana da bir açıklama yapmadılar ama burda çok okudum kimyasal geçirip tüplerinde tıkanıklık yada yapışıklık olan kimseleri.Hsg sonrası anlaşılıyordu heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…