Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Olmuyor diye kendini kodlarsan olmaz stres yapma ben stres yapmıyorum su an kan negatif cıksa test hatalı olsa bile vardır Bi hayır diğer aylar tutar diyip geçme modundayım stres iyi değil her seyini kötü etkiler
Ay keşke yapabilsem ama illa aklıma geliyor sen nasıl yapıyorsun hayret ediyorum

Ayrıca Allaha güven hayatının tadını cıkar. Düşünerek zehir etme kendine. Ben öyle yapıyorum Kan sonucu da 2 saat sonra cıkcak bekliyorum verdim geldim kan
Öyle yapıcam takmamaya çalışıcam zaten sanırım regli oluyorum pembe pembe akıntılar gelmeye başladı hemde 3 gün var daha

Bekle hayatım ben de sımdı gene kan verdim kocam doktora gidelim diye ısrar edince doktora gittik sonucu bekliyoruz tekrar
Bekle canım benim normalde hiç adetten önce akıntım olmazdı ve regli olduğum zamanlar anında sökülme olurdu şimdi asla sökülmedi 3 damla pembe açık kan geldi hatta adet oldum diye ped taktım ama gelmedi asla sonrasında sarımsı beyaz akıntım geldi yine test yaptım ama negatif yerleşme kanaması mı hiç bilmiyorum yoksa farklı bişey mi

Valla kızlar zaten gerçekten hamileyseniz bunu kesin hissediyorsunuz .. yok acaba şöyle mi yok böyle mi diye düşünmüyorsunuz bile vücut kendini gösteriyor. Ben yumurtlamadan sonraki günler vücudumda ne akıntı ne göğüs şişmesi hiçbişi görmedim .dedim kesin tutmadı 3 gün sonra beyaz akıntı geldi göğüsler şişmeye acımaya başladı (akıntı çok nadir yaşadım bu arada regl olurken daha çok akıntı olurdu )regle 5-6 gün kala aniden orta karnımın altında bir doluluk hissetmeye başladım sanki bi top varmış gibi koluma bacağıma küçük kramplar ve kuyruk kemiğime hiç yaşamadığım sancılar girdi.. net ve kesin hamileyim dedim ve baktım ki çift çizgi .. alt karnımdaki doluluğu zaten hissedince hamileyim demiştim.. yani kendi vücudunuz normalin dışında tepkiler veriyorsa acaba demenize bile gerek kalmıyor hissediyorsunuz.. o yüzden gönlünüzü ferah tutun strese girmeyin kendi kendine olur gider..

Bekle hayatım ben de sımdı gene kan verdim kocam doktora gidelim diye ısrar edince doktora gittik sonucu bekliyoruz tekrar

Ya bende bu ay çok belirti yaşadım ama test yaptım hep negatif hatta adet olucam dedim o derece ümitlendim ama adete 3 gün kala yani dün karnım belim hafif ağırdı adet oldum sandım sadece 3 damla açık pembe akıntım geldi adet oldum sandım ped taktım 2 gün oldu hala gelmedi sadece kanamam 3 damla sürdü ama yerleşme kanaması mı oldu bilmiyorum hala test yapoyorum negatif

Benim adet olmam gereken gün sadece 1 damla kan geldi sonra adet olmadım zaten yerleşme kanaması elbette olabilir ama o ya adet günü ya adete 1-2 gün kala geliyor hemen test yapmadan önce adetin gecikmesini bekleyin .. adet günü geçti mi ki?

Yook pazartesi günü regli günüm fakat ben hayatım boyunca asla ara kanama yaşamadım adete yakın önceden hiç kanamam önden olmazdı hatta adet zamanı kanamam başladığı zaman 2 saate sökülürdü ama asla sökülmedi sonra bel ağrısı ve hafif karın ağrısı çektim birde sıcak basması oldu ve geçti daha da kanamam olmadı hatta kanamadan sonra akıntım beyaz ve sarı olarak devam etti dediğiniz gibi önden gelen bir kanama olsaydı ve hep yaşadığım şey olsaydı ona yormazdım 25 yaşındayım 25 yıldır hiç böyle birşey yaşamadım

Canım yerleşme kanaması olabilir bende oğlumda 3 tane top igne ucu kadar kahverengi akıntı gördüm ardından bidaha hiç gelmemişti kanama 4 gün sonra test yaptığımda silik çizgiyle öğrenmiştim hamileligimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…