Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Benim adet olmam gereken gün sadece 1 damla kan geldi sonra adet olmadım zaten yerleşme kanaması elbette olabilir ama o ya adet günü ya adete 1-2 gün kala geliyor hemen test yapmadan önce adetin gecikmesini bekleyin .. adet günü geçti mi ki?
Yerleşme kanaması adete 3-5 gün kala geliyor genelde geç döllenme yumurtlama döneminden sonraki 14. günde bu da 2. Haftaya tekabül eder

Canım yerleşme kanaması olabilir bende oğlumda 3 tane top igne ucu kadar kahverengi akıntı gördüm ardından bidaha hiç gelmemişti kanama 4 gün sonra test yaptığımda silik çizgiyle öğrenmiştim hamileligimi
Ya öyle mi benim kanamanın üstünden 2 gün geçti ama hala negatif kaçıncı günde testi yaparsam pozitif olur kan adete 3 gün kala geldi şuan reglye 2 gün var pazartesi günü adet günüm

Ya öyle mi benim kanamanın üstünden 2 gün geçti ama hala negatif kaçıncı günde testi yaparsam pozitif olur kan adete 3 gün kala geldi şuan reglye 2 gün var pazartesi günü adet günüm
Bende salı günü regl günüm soyle ben o kanı gördüm 4 gün sonra kaset testte silik bi çizgiyle öğrendim zaten adetine bisey kalmamış Adetin geciksin öyle testi tekrarla canım

Peki sizin adetten kaç gün önce geldi birde test yaptınız mı kan testi
Benim ilk gebeligimde oldu bu yerleşme kanaması ikinciye hamile kalmaya çalışıyorum adetten 3 gün önce gelmişti kanama adet bir gün gecikti ertesi gün kaset test yaptım pozitif gördüm Adetin gecikmesinin 2 ci günü kanda 146 değerle öğrendim

Benim ilk gebeligimde oldu bu yerleşme kanaması ikinciye hamile kalmaya çalışıyorum adetten 3 gün önce gelmişti kanama adet bir gün gecikti ertesi gün kaset test yaptım pozitif gördüm Adetin gecikmesinin 2 ci günü kanda 146 değerle öğrendim
Sizin kahverengi miydi yoksa pembe miydi peki birde ağrınız olmuş muydu beni sıcak bastı kan gelmeden önce hafif bel ve karın ağrısı çektim sonra geçti ama ara ara hala belim çok ağırır

Sizin kahverengi miydi yoksa pembe miydi peki birde ağrınız olmuş muydu beni sıcak bastı kan gelmeden önce hafif bel ve karın ağrısı çektim sonra geçti ama ara ara hala belim çok ağırır
Benim kahverengiydi çamur gibiydi aynı öyle diyim benim kahverengi akıntıya gördüğüm gün dahil başladı kasık ağrısı felaket derecede bildiğin yoğun adet sancisiydu bende leke go4dum sancimda var diye günlerce pedle gezmistim oldum olcam diye

Benim kahverengiydi çamur gibiydi aynı öyle diyim benim kahverengi akıntıya gördüğüm gün dahil başladı kasık ağrısı felaket derecede bildiğin yoğun adet sancisiydu bende leke go4dum sancimda var diye günlerce pedle gezmistim oldum olcam diye
Benim pembeydi 3-4 damla geldi sadece ama yerleşme olup olmadığını inanın bilmiyorum aklım takılıyor 2 gün var ama çok aklıma geliyor 😊

Normalde böyle adet olmazsın demi önceden lekelenme falan bu soylediklerin genelde yerleşme kanamasına benziyor inşallah da öyledir
Yani genelde bazen çok açık kırmızıyla kanamam başlıyor ya fa önden koyu kahve karışımı ama reglime daha 2 gün var şimdide mesela hiç gelmiyor kahverengi şey

Bekle canım benim normalde hiç adetten önce akıntım olmazdı ve regli olduğum zamanlar anında sökülme olurdu şimdi asla sökülmedi 3 damla pembe açık kan geldi hatta adet oldum diye ped taktım ama gelmedi asla sonrasında sarımsı beyaz akıntım geldi yine test yaptım ama negatif yerleşme kanaması mı hiç bilmiyorum yoksa farklı bişey mi
Aşkım pazartesiye son bir gün ve senin bence yerleşme kanaması duam seninle. Rabbım sağlıklı bir gebelik ve sağlıkla doğurmayı nasip etsin. Ben de sımdı bi test daha yaptım koyulaşma Var çizgide. Cuma 23 değer, cumartesi (dün) 37 değer. İki gün bekleyemiyorum her gün değerimi öğrenesim var 🥹

Normalde böyle adet olmazsın demi önceden lekelenme falan bu soylediklerin genelde yerleşme kanamasına benziyor inşallah da öyledir

Aşkım pazartesiye son bir gün ve senin bence yerleşme kanaması duam seninle. Rabbım sağlıklı bir gebelik ve sağlıkla doğurmayı nasip etsin. Ben de sımdı bi test daha yaptım koyulaşma Var çizgide. Cuma 23 değer, cumartesi (dün) 37 değer. İki gün bekleyemiyorum her gün değerimi öğrenesim var 🥹
Ay içimde hep adet olacakmışım gibi bişey var umarım olmam ya seninde değerin giderek artıyor çok sevindim umarım daha da yükselir

Ay içimde hep adet olacakmışım gibi bişey var umarım olmam ya seninde değerin giderek artıyor çok sevindim umarım daha da yükselir
Bence adet olsan sımdıye olurdun çünkü pembeden sonra kan gelir. Kahverengi gelip sonra adet olan var ama pembeden sonra bekleme yapmaz regl. Ben de sabah gidicem bakalım bi aksilik yoktur inşallah dua ediyorum artmış olsun beta hcg de korkuyorum ya regl nasılsın olursam vs diye

Arkadaşlar herkese merhaba yumurtlama günümü ovülasyon testleri ile takip ediyorum bu ayki yumurtlamam 27 eylüldü o günü değerlendirdim çatlama olana kadar 27-28-29 günü eşimle birliktelik yaşadık yumurtlamadan 5 gün sonra şiddetli karın kasık sırt ve bel ağrım var normalde reglye 2 ya da 3 gün kala bu ağrıları yaşardım ama şuan reglime 13 gün var göğüslerim inanılmaz ağrıyor ve sızlıyor bu durumu yaşayan var mı acaba aranızda sizce hamilelik belirtisi midir
Merhaba reglim bittikten bir gün sonra eşimle birlikte olduk bir gün sonra yoğun bi kasık ağrısı ile birlikte bir damla kan gördüm ama bu ilişki sırasında değil bir gün sonra oldu ve sadece bir damla daha sonrasında mide bulantım baş ağrım iki üç defa hafif bi baş dönmem oldu bu dönemi atlattım şimdi de ayaklarımda üşüme iştahımda aşırı açıldı ve uzandığım her yerde uyumaya başlıyorum sağ göğüsümde dokununca ağrı oluyor kasık ve kalça kemiğim kasığıma yakın olan kemiğimde bi ağrı var reglime şuan 8 gün var ve ne yapacağımı bilmiyorum regl olduğumda da çok ağrı çeken biri değilim ama bu ay tuhaf şeyler yaşıyorum Allah isteyen herkese nasip etsin ❤️

X