Adet gününden 10gün ve daha fazla gecen arkadaşlar

22. gündeyım hala regle olmadım kaset teste tek çizgi bana yardım olun kızlar yarın kan testine gideceğim...

22. gündeyım hala regle olmadım kaset teste tek çizgi bana yardım olun kızlar yarın kan testine gideceğim...

geç döllenme olmuştur belki benimde adetim gecmişti ama cıkmamıstı kan testinde..taa 3 hafta so nra cıktı idrarda

bugün gecikmemin tam 15. günü bundan 1 hafta önce test sonucum negatif çıktı bugün tekrar yaptırdım yine negatif ben çok üzülüyorum ağlamaktan göz pınarlarım kurudu doktor sorun olmadıgını söyledi kist falan yok yani adet olmayınca cok heyecanlandım ama yok işte bebek yok kendimi hamile gibi hissediyorum belim ve kasıklarım ağrıyor geçen ay da böyle oldu adet günümden 2 gün önce lekelenme seklinde basladı 1 gün sürdü.. gecikmeler basladıysa bebek kendine yer arar derler doğru mu acaba ??? ya kızlar lütfen yardım edinnn (((((

bir de bişey sormak istiyorum acaba yeni evliyken böyle düzensizlikler olması normal mi sizce

bir de bişey sormak istiyorum acaba yeni evliyken böyle düzensizlikler olması normal mi sizce

Evet çok normal. Benim de evlendikten sonra değişkenlik gösterdi.Bir keresinde 11 gün gecikti.Zaten normal seyrinde olan bir kadında bile yılda 2-3 kere adet düzensizliği olurmuş.

sanırım yeni evlendiğim için böyle oldu o zaman insallah dediğin gibi normaldir

kızlar lütfen okuyanlar cevap yazsın görüşlerinize ihtiyacım var :'(

İnşallah kayınvaliden haklıdır :) benimde aynı durum aylardır.Gayet düzenli olan ben aylardır geciktide gecikti. Hatta bir ara abarttı 1,5 ay gecikti.Boşuna ümitlendik filan
Neyse şu anda bende gecikmedeyim. Arada öyle bir sancı geliyor ki heh kesin adet oldum diyorum ama yok gelen giden. Ama bu ay ümitlenmiycem. Bakalım hayırlısı neyse o olsun :)

ben de ben de :) sürekli adet oluyorum sanıyorum ama yok geç döllenme olabilir mi acaba bizde inşallah öyledir... senin kaçıncı günün peki

ben de ben de :) sürekli adet oluyorum sanıyorum ama yok geç döllenme olabilir mi acaba bizde inşallah öyledir... senin kaçıncı günün peki
1,5 ay geciktiği zaman bende geç döllenme zannetmiştim. Ama değilmiş.
Bu sefer kafaya takmayacağım dediğim için saymıyorum gün filan. Ama sanırım 5. veya 6.gün olabilir.
Doktor birkaç ay daha deneyin olmazsa hormonlara bakarız demişti. Ayrıca kafaya takıp stresde yapma demişti. O yüzden ilgilenmiyormuş gibi yapıp kendimi kandırıyorum :)

cnm ben doktora gittimm perşembe günü yumurtlamada sorun olduğunu söledi klofen die bir ilaç verdi 5 gün kullan bırak dedi bakalım ne olucak

benim bugün gecikmemin 21. günü tarlusal verdi doktor kullandım biteli 1 haftayi geçti hatta 9 gün falan oldu ama hala adet olmadım ve testler hep negatif...

Kac gundur nete giremiyorum test yaptirdin mi kiz sonuc ne ? benim bugun 33. gunum.

Kac gundur nete giremiyorum test yaptirdin mi kiz sonuc ne ? benim bugun 33. gunum.

yaptırdım :) 6 haftalık hamileyim çok şükür :) darısı tüm isteyenlerin başına :)
Bugünde randevum var. Kalbini dinleyeceğiz inşallah :)

Dediğim gibi benimde bir kaç aydır düzensiz oluyordu. Hani burada bir arkadaşın kayınvalidesi demiş ya bebek yerini hazırlıyordur diye. Demek ki cidden öyleymiş :)

Takma kafaya. Stres yapınca daha çok gecikiyor . Hayırlısı hakkımızda inşallah :)

evettt...bende test lerde hata çıkıo diye duyduğum için çok üzülmüştüm..ama hala adet olmayınca devlet hst ne gititm ve sonuçç buu yanii..Allah çocuk isteyen herkese nasipetsinn inşallahhh
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.........................n

Cok sevindim canim hayirli olsun :) ben surekli idrar testi yapiyorum ama hep negatif 34 gun oldu hala olmadim... hala heyecanliyim sanki hamileymisim de :)

Cok sevindim canim hayirli olsun :) ben surekli idrar testi yapiyorum ama hep negatif 34 gun oldu hala olmadim... hala heyecanliyim sanki hamileymisim de :)
sakin ol lütfen. Vücut kendini hazırlıyor yavaş yavaş. Aslında bu gecikmeler iyiye işaret.
Hamile olsaydın şimdiye çıkardı testlerden birinde. Dedim ya yılbaşında bana aynısı oldu.
İnşallah gelecek ay sende gireceksin hamile annelerin içine :)

Insallah ya cok istiyorum :) dun doktora gittim doktor sokturucu igne verdi ama olmadim korktum hamileysem diye sence olayim mi o igneyi

Ben o iğneyi yaptırdım doktor 10 gün bekle eğer olmazsan tekrar gel hCg testini tekrarIayalim dedi. bir de gizli gebelik olabilir dedi O ne diye soramadım. O ne acaba a dostlar ?!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…