Adet gününden 10gün ve daha fazla gecen arkadaşlar

Kızlar merhaba, topici yeni gördüm. ee insanın işi düşmeyince bilmiyor. Geçen ay adetim 6 gün geçti eczaneden test aldım biri silik çift çizgi çıktı sonra kan testi negatifti. Bu ayda dün 10. günde eczaneden aldığım testi yaptım bikaç sn içinde belirgin çift çizgi çıktı. Bugün hemen kan testi yaptırdım sabah devlete gittim. Sonucu da öğleden sonra alcam bakalım ne çıkçak. Beklemiyordum böyle bişey bu ay için ama hayırlısı bakalım. Allah isteyen herkese versin.

kızlaaaar müjdemi isterim. Hamileyiiiiiiiim kan testi sonuçlarımı aldım 2744 hcg değeri çıktı kan testine göre 5 haftalık ama ultrasonda doktorun dediğine göre 2 haftalık hamileymişim. Allah isteyenlere versin inşallah.

Benimde bugün gecikmemin 8. günü bitti yarin 9. Gün. Rahim duvarim kalinlasmis ama testler negatif

kızlar benimde adetim 15 gün gecikmişti evde idrar testi yapmıştım defalarca negatif çıkmıştı hatta hastanede hem kan hemde idrar testi yaptırmıştım sonuç negatifti benden hamile haberi bekleyen anneme ablama filan söylemiştim onlar da bana rahim kendini gebeliğe hazırlıyodur büyük ihtimalle bi daha ki aya hamile kalırsın dediler gerçekten bi daha ki ay adetim gecikti ve ablamın ısrarı üzerine evde test yapmıştım sonuç pozitifti ama testi yaparken insan pek umutsuz oluyo yine negatif çıkıcak ya diyosun içinden sonra bi bakıyosun pozitif gülmekle ağlamak arasında bi his oluşuyo bi an ama benim gelişemediğinden ve kanamam olduğundan dolayı kürtaj oldum

Mrb arkadaşlar en son 24 kasımda adet olmuştum hala gelen giden olmadı. 4 gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı ne yapacağımı bilmiyorum daha önce hiç adeti bu kadar geciken oldu mu? Olduysa sonuç ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…