Adet gününden 10gün ve daha fazla gecen arkadaşlar

slm benimde adetimin üstünden 12 gün geçti 3 defa test yaptım hep negatif çıktı.hamilemiyim değilmiyim bilmiorum..

aynen bende oyleyim 12 gun oldu hala olmadim ama testte de bisey cikmadi. hic agrim falan da yok sizin var mi..

selam kızlar ne haber, durumunuz kesinleşti mi, adet ya da gebelik var mı?
Benim de bugün 17. gün gecikmemin, ama ben çarşamba günü doktora gittim, vaginal usg bakıldı, bebek yok ama kist çıktı 3 cm lik, duphaston diye bir ilaç başladım, 6 gün içip bırakıcam 1 hafta içinde adet olmam lazımmış, eğer olmazsan dedi dr gel gebelik araştıralım, ama benim içime sinmedi çarşamba akşamı kan testi yaptırdım değer 2 çıktı yine, yani bilmiyorum işte dr dedi ki bazen bebiş kistin arkasına saklanabiliyormuş, offf offf bir an önce adet olsam da yeniden başlasam çalışmalara...... Ya da bebişim geldiyse gösterse bir an önce kendini... Aslında biliyorum saçma bebiş yok işte ama regl olmadıkça ne bileyim insan mucizeleri de okuyunca... Yok yok ben hamile değilim...:1no2:

gecmis olsun..
benim hala belli degil ne adet ne gebelik. agri yada sanci varmiydi sende.

arkadaslar benımde bugun 13 gun oldu gecıkmem..
hala bısey yok test yapmıstım negatıf cıkmıstı
arada böyle adet oldum gıbı hıssıne kapılıp wc gıdıom bakıyom hıcbısey yok
allla alllaaaaaa

arkadaslar benımde bugun 13 gun oldu gecıkmem..
hala bısey yok test yapmıstım negatıf cıkmıstı
arada böyle adet oldum gıbı hıssıne kapılıp wc gıdıom bakıyom hıcbısey yok
allla alllaaaaaa

canım inş gebelık vardır ama böle gecıkmelrın çogu pokıstık overden yad akistten oluyor benımde 2.gunum gecıktı yıne ilaç lullandıgım ay duzenlı gelıyor gecen ay aşılama yaptırdım 28gun geldı buay yıne gecıktı.ovalasyon testı yaptım buay.nerydese25.gun gördum çift çizgiyioyuzden bı 10gunluk egcıkme olursa normal dıyorum ama gecıkınc einsna ıster ısteemz umıtlenıyor .rabbım isteyen herkesın kucagını doldursun heraY UMUTLA BEKLEMEK NEDIR ÇOK İYİ BİLİRİM

benimde bugun 15 gun oldu heralde stresten geciyo gunumz.. olacakms gbi hissediyorm bende bakalim ins. istegimze bigun kavusurz.. sizin her zaman boyle geciyor mu gunuz.. agri var mi.

ben d.kontrol hapı kullanıyodum 2 ay önce bıraktım,
bıraktıkdan 1 ay sonra normal adet oldum. en son adetım 23,10,09du
ondan sonra bıdaha olmadım hep gününde gelırdı sımdı yok
test de dedıgım gıbı negatif cıktı
ınsalllahhhhhh gelmezde bebegım olur allahım dua edıyorum

testi ne zaman yapmistn. agrin var mi arkadas.. ins. hepimzn dilegi gercek olur..

benimde son adet tarihim 26 ekimdi...hala adet olmadim..hayirlisi olur insallah...

testi ne zaman yapmistn. agrin var mi arkadas.. ins. hepimzn dilegi gercek olur..

testi 8gün felan gecmısken yapmıstım
agrım felan yok arada adet olacakmısım gıbı bi hıs gelıyo karnıma
aha dıyorum adetım gelıyo ama ne gelen vaar ne gıdeen

gecmis olsun..
benim hala belli degil ne adet ne gebelik. agri yada sanci varmiydi sende.

hayır canım ağrım sancım yoktu, o yüzden kist hiç aklıma gelmedi işte, ağrım falan olsa zaten ilk aklıma gelen kist olurdu ama ben bebek var mı diye gidip de kist çıkınca bu yüzden çok üzüldüm ya

slm benim size bi sorum olacak benim adetim hep ayın 5. de oluyordu 10 gün geçti daha bişi yok arada bi ağrı ve kasılma oluyo o kadar 5. günü test yaptım bişey çıkmadı 8.günü kan testi yaptırdım ondada bişey çıkmadı acaba daha beklemem mi gerekiyordu erken mi davrandım test için bu arada testi sağlık ocağında yaptırdım

hamile olsaydın büyük ihtimalle kan tahlilinde çıkardı.kist olabilir arkadaşım sen gir doktora bir an önce.

Allah'ım yardım et bana valla Allah isteyen herkese bu sevgiyi versn öncelikle ama banada kimse kızmasın adet günümden dün tam 9 gün geçmişti evde test yaptım 2 tane kapkalın kırmızı çicgi çıktı eyvahedigeldismile yarında doktora gidicem inşallah hamile değilimdir şuan anne olmaya hiç hazır değilim Allahım gücüne gitmesin ama istemiyorum ne ypıcam bilmiyorum eğer öyleyse biile aldırmayı düşünüyorum sonrasında sorun olur mu acaba ???? cvp yazın lüffeeeeeennnnnn

cnim kusura bakma kizmayin demissin ama kizicam ben tam 4 senedir ugarsiyorum cok sukur simdi hamileyim bunun mutlulugu cok baska inanki yanlis dusunuyorsun birak hersey olacagina varsin sakin aldirmayi dusunme bence birak bebegini kucagina alinca aldirmak istedigine cok cok pisman olursun iykide aldirmamisim dersin belkide ilere yapmak istediginde buna sahip olamiycaksin bunlari iyi dusun

Psikolojik olarak hazır değilsen senin kararın tabi kimsenin bişey söylemeye hakkı yok ama iyi düşün bence tekrar aynı şansı yakalayamayabilirsin yada bir çocugun olsa bile bir cana kıydığın için vicdanen rahat olamazsın hem o minicik bebek senin yavrun annesi nasıl kıyacaksın ki ona :umursamaz: sonrasında küçükte olsa sorunlara sebep olabiliyor ...

Allah'ım yardım et bana valla Allah isteyen herkese bu sevgiyi versn öncelikle ama banada kimse kızmasın adet günümden dün tam 9 gün geçmişti evde test yaptım 2 tane kapkalın kırmızı çicgi çıktı eyvahedigeldismile yarında doktora gidicem inşallah hamile değilimdir şuan anne olmaya hiç hazır değilim Allahım gücüne gitmesin ama istemiyorum ne ypıcam bilmiyorum eğer öyleyse biile aldırmayı düşünüyorum sonrasında sorun olur mu acaba ???? cvp yazın lüffeeeeeennnnnn

arkadaşım bu senin kararın tabi ama
senin gibi hamile olmayı bekleyen okadar çok kişi varki
rabbim sana bu mucizeyi vermiş
ama tabi sen bilirsin onun günahını çekceksen biz ne diyelim arkadaşım allah kolaylık versin

bekarsın ve bu yüzden istemiyorsun bebeği dimi bence aldıttırma bebeği ne olursa olsun canına kıyma yavrucuğun senin azabını o çekmesin

tşk ederim arkadaşlar düşüncelerinizi paylaştığınız için az önce doktordan geldik tam 4 haftalıkmış tabiki vazgeçtim aldırmaktan Allah'ın takdiri hayırlısı olsun doğurucam artık Allah güç kuvvet versin :1rolleyes:

slm arkadaşlar geçen ay 15 gün geçiktim bu ayda 16. gündeyim kayınvalidem geçikmeye başlayınca yerini hazrlar dio:)) şimdide adet belirtilerim başladı bana yardımcı olursanız sevinirim geçen gün teste tek çizgi çıktı bnde bebeğim olsun çok istıorummm Allah isteyen herkese verin Aminn

X