adet günümde yaptırdığım hcg değeri 22.9 pozitif çıktı sizce düşükmü bu değer:(

ozlemduymak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2012
261
50
adet günümde yaptırdığım hcg değeri 22.9 pozitif çıktı sizce düşükmü bu değer:KK43: bilgisi olan yazsın lütfen :KK43:

deger tek basina bir anlam ifade etmez diye biliyorum. onemli olan iki gun sonra o degerin ikiye katlanmasi...

tatlım tebrikler şuan gebelik var görünüyor önemli olan değerin ikiye katlaması ve sağlıklı artışları olması.2 gün sonra tekrarla canım aynı yerde.benimde regliden 1 gün önce 90 dı banada düşük gelmişti sonuç ama sonra baya bi katlana katlna devam etti

teşekkür ederim kızlar allah nasip ederse yarın tekrarlayacağım haberleri yazarım size allah isteyen herkezi anne baba olmayı nasip etsin işallah

Ben adetim geçtikten 4 gün sonra kan testi yaptırdım; değer 353 tü. Ama aynı kağıdı incelediğimde 0 ile 5 arası negatif, 25 e kadar negatif ya da pozitif yazıyordu. Sen dün yaptırdıysan testi, bugün ya da yarın tekrar yaptırırsan hamileysen kesin yükselme olmuştur görürsün canım. Hadi hayırlısı.

gec dollenmis olabilir ben adetim gecti 5 gun sonra kan testi yaptim 5 cikti dr da sasirdi
sonra anadikki gec yumurtlamisim 2 hafta geriden geliyordu ama 8 . haftada kaybettim tabi bunun
gec dollenmeyle alakasi yok genetik bir sorunmus
ins degerin yukselir saglikla alirsin bebegini eline

adet günüm geçtiğimiz cuma günüydü hafta sonu ve 23 nisana denk geldiği için gidemedim yarın işallah gidicem bakalım ve şu anda adetim 4 gün gecikmiş durumda bakalım ne cıkıcak işallah yükselmiştir dua edin kızlar allah cümlesine sağlıklı hamilelik hayırlı evlatlar versin işallah

yeşim geçmiş olsun canım ya .. ama bak şuda var enazından gebe kalabilioruz ya hiç olmasa gebe kalamasak bu daha kötü.. yani olduğunu bilioruz buda cok güzel bişi bence

Merak etme canım Allahın izniyle yükselecek bak
göreceksin benim adeti 1 gün geçince 49.50 ydi sonra
hep yükseldi seninde 80 lerde falan olmalı sanırım 4 gün sonra

nesenmcim saol canım işallah yükselir yarın gidicem eğer 2 günde 2 ye katlıosa 80 küsürlerde cıkması lazım evet yarın çünkü 4 gün oluo .. sen kaç aylık hamilesin nesem ?

Benim önceki gebeligimde 33 çikti adet günümtde..dr bana gebelik baslamis ama tutunamamis dedi... Progestan Verdi 5 gün bekleyelim dedi tutunabilirse d ğerin artar dedi. 5 gun sunrasinda kanda 31 çıktı Malesef tutunamadı.. düşük yaptım.. eğer degeriniz artarsa bir sorun yoktur sonradan deger yükselebiliyor.... bu gebeligimde adete 2 gün kala 470 çıktı degerim ona rağmen 2 gün sonra tekrladi önemli olan katlamis olması... 5 ve ustu pozitif olarak değerlendirilyor

nesenmcim saol canım işallah yükselir yarın gidicem eğer 2 günde 2 ye katlıosa 80 küsürlerde cıkması lazım evet yarın çünkü 4 gün oluo .. sen kaç aylık hamilesin nesem ?

Eğer bebeğim ölmeseydi şuan 14 haftalık
olacaktım canım 8 haftalıkken içimde öldü
kalbi durmuş

22, 9 dan 4 gün sonra 118 e çıktı 3 gün sonra 430 a rabbim cümlemize sağlıklı hayırlı sorunusuz sıkıntısız gebelik nasip eder işallah

X