Adet gecikmesi ve ovulasyon testinin iki çizgi çıkması

glstnas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
18
1
Merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım sat 5 Mayıs benim hesaplamama göre 9 gün geçti ve hala regli olmadım. Kasık bel göğüs ağrısı yaşıyorum günlerdir 2 kere kan testi verdim 0.26 0.100 çıktı yani negatif kaset test yapıyorum günlerdir negatif çıkıyor Ovulasyon testi yapıyorum iki çizgi çıkıyor aranızda bu durumu yaşayıp sonrasında hamile olduğunu öğrenen var mı ?

Sat 5 Mayıs bitiş 10 Mayıs 18-19 birliktelik oldu ve 28 Mayıs adetime 8 gün kala varla yok arası bir kahverengi leke geldi anlık olarak çok ağrım vardı adet sancısı gibi birdaha leke gelmedi ve adetim 9 gün gecikti

Merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım sat 5 Mayıs benim hesaplamama göre 9 gün geçti ve hala regli olmadım. Kasık bel göğüs ağrısı yaşıyorum günlerdir 2 kere kan testi verdim 0.26 0.100 çıktı yani negatif kaset test yapıyorum günlerdir negatif çıkıyor Ovulasyon testi yapıyorum iki çizgi çıkıyor aranızda bu durumu yaşayıp sonrasında hamile olduğunu öğrenen var mı ?
merhabalar bende gecikmemin 4. günündeyim adet gunumden önce kahverengi lekelenmelerim oldu adet gunumden sonra o da kesildi hiç agrım falan da yok normalde adetlerim agrılı olur.. gebelik testimde negatif cıktı.. sizin durumunuz nedir merak ettim adet oldunuz mu gebelik mı var belli oldu mu

X