Adet döngüsü kısa olanlar

Adet döngüsü 23 24 gün olanlar gebelik testi ne zaman yaptınız tecrübeliler den bilgi bekliyorum kardeşlerim
Benimde normalim 23-25 gundur. Ocak ayinda ilk denememizde hamile kaldim ama kalbi durdugu icin 8 haftalikken kurtaj oldum. Sonrasinda adet duzenim bozuldu sanirim hormonel sorunda yasadigim icin kist vs oldu. Bu ay uzun zaman sonra 24. Gunde regl olabildim bence uzunluk kisalik onemi yok, ben ovulasyon testleriyle anladigim yumurtlama olduktan sonra 11. Gun regl oluyorum zaten herkesinde 10-16 gun arasi degisiyormus bu suresi

Bende çok şaşırmıştım Allah’ın hikmeti işte çok üzüldüm bir ay kendime gelemedim sürpriz hamilelikti bide benim
Ben ovülasyon yaptımyajaladın yine olmadı

Arkadaşlar benimdr döngüm kısa ve adet kanamam 3 gün sürüyor yumurtalarım oluşuyor büyüyor ama geçen ay 10. Gün çatladı doktorum kalite olarak erken olgunlaştıgı için düşük kalitede olabilir dedi. Bu döngülerde insanlar hamile kalıyor sonuçta kaliteli olmadıgını nası anlıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…