Adet döngüsü kısa olanlar

Ben 25 günde bir regl olurum. Ovülasyon testi ile yumurtlamamı bulmuştum adetten 10 gün sonra yumurtlamıtım. Adet gününe kadar yaptığım tüm tesyler negatifti, adet günü yaptığım test pozitif.çıktı

Yorum için tşkler bende adetin 10 günü genelde yumurtlama görüyorum lakin hala gelen giden yok geçen ay kimyasal geçirmiştim sonra klomen ve çatlatma iğnesi kullandım olmadı bakalım artık beklemedeyim Allah’a tevekkül ettim

25.gün pozitif gördünüz peki kanı ne zaman vereniz ve değeriniz kaçtı kusura bakmayın soru sorup duruyorum adete 4 günüm kaldı bir saattir yumurtalıklarıma bir kramp girdi ve gözlerim kapanıyor elim ayağım boşaldı bugün test yapmıştım öğleden sonra negatif di

yok cnm olmadi 5 yildir ugrasiyom bu ay ovulasyon testi yaptim bklm
Benim bir sene sonunda bir kimyasalım var Mayıs ayında kaybettim haziranda ovülasyon testi kullandım olmadı ve sağ tüpüm kapalı doktor engel değil demişti geçen ay klomen çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı bu ay bıraktım kendi haline döngümüz kısa diye mi olmuyor acaba siz doktor gittiniz mi adete 4 gün var şuan

bn doktor isini biraktim cnm 4 ay oluyo 5 yildir gittim 5 tane doktor degistirdim sorun yok diyolar ama olmuyo 2 tanede asilamam var oda olumsuz

Canım ben adet günü pozitifi gördüm kan verdim betam 65 geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…