adet bitiminden sonra hamile kalmak...bi bakarmisiniz

ManzaramDeniz

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2011
7.360
10.979
Kafam hayli karisik...gectigimiz ekim ayinda bos gebelikle kurtaj oldum sonrasinda ise hep korunduk ama ilacla degil.esim korundu.
Baharda bebek calismalari yapmaya karar vermistik.
Ama affiniza siginarak 14 subat gecesi esimle iliskiye girdik ve kaza oldu
Ne oldugunu anlamadik.olan oldu.yalniz soyle.adet bitiminin tam ikinci gecesi oluyor yani.
Ammmannnn dedim hamile falan kalmam dedim.kafam rahatti ama vucudumda garip seyler oluyor son uc dort gundur.

1.cokhafif bel agrim var adet olacakmisim gibi.adetim mart 9 da bu arada daha cok var.
2.bikac kez karnimda hafiften damar atmasi gibi seyler hissettim.
3.karnimin sag tarafi bicak saplanir gibi agridi.
4.karnimin ortasini sanki yatay bi sekilde bicakla kesiyorlar gibi his olustu bu biraz hissedildi.
5.cok hafif kasiklarimda batmalar var
6.sabahlari uyanmak cok zorlasti.
7.karnimin icinde bir sertlik varmis gibi hissediyorum.
Sizce olabilirmi?boyle bisey mumkunmudur.

Merhaba .adetiniz düzenli ise bence adetten hemen sonra gebelik olma ihtimali zayıf ama tabı istisnalarda var.bence sizinkisi yumurtlama belirtileri .hakkınızda hayırlısı olsun

Evet duzenli adetim.sanirim suphe duydugum icin vucudumu dinliyorum ama bakalim hayirlisi
Bende her ay aynı belırtılerı yasıyorum okadar cok vucudumuzu dınlıyoruzkı her belırtıyı ona yoruyoruz.unutmazsan buradan haber verırısn hayırlısı olsun

Bende her ay aynı belırtılerı yasıyorum okadar cok vucudumuzu dınlıyoruzkı her belırtıyı ona yoruyoruz.unutmazsan buradan haber verırısn hayırlısı olsun
Aslinda suan istemiyorum.sadece o gun oldu bi durum.benim korkuyla karisik bi vucut belirtileri.
Aslinda istiyorum ama kpssye hazirlaniyorum ciddi anlamda.
Son uc dort gun oncesine kadar rahattim.hayirlisi olsun bakalim ne olacak:)

Ayni şeyler bnde de vardı hatta müthiş bi mide bulantısı vardı bnde de. Ama gecen gun kan testi yaptrdm sonuç negatf doktor stresten olur dedi . Bnm de adetim 8 mart ta :)

Ayni şeyler bnde de vardı hatta müthiş bi mide bulantısı vardı bnde de. Ama gecen gun kan testi yaptrdm sonuç negatf doktor stresten olur dedi . Bnm de adetim 8 mart ta :)
Valla aylar sonra merakla bekliyorum.cok vucudumuda dinlemezdim.bu ay icime suphe dustu iste.bakalim ins hayirlisi:)

bende de aynısı var soğuk aldım diyorum Allah allah bende bir anormallik var sanırım

Valla bn pek bilmiyorum :) evleneli 1 ay oldu kac kere test yaptim saymadim bile artik yapmicm oluruna bıraktım :)​

Ya iste szn o hissettilerinzi bnde hissedince noluyoruz dedim yaptim
En son kinde biraz hayal kirikligi oldu daha yapmicm dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…