adet bitiminden sonra hamile kalmak...bi bakarmisiniz

Hala olmadm bende canim ya . Aynen bende hic boyle olmazdımm.
Yarin sabah test yapcam bi daha . Pazartesi de doktora gtcem pozitifse kan testine. Negatf se niye adet olmuyorum diye... sen naptin test filn yaptin mi bi daha
Canim ben bu sabah yine yaptim.negatif..
Bugun kesin olmam gerekiyordu.bu ay subat 28 cekti.gecen ay 31 idi.
Ona gore hesaplarsak aaslinda yine olmamiz gerekirdi.
Cidden ilk defa geciktim.ama ilk bahara girdik diyemi acaba boyle.
Ates basiyor beni surekli.senide basiyormu?evin icinde sutyen dahi yok straplezle dolaniyorum ve camlarim acik suan.

Yok ya tam tersi ben donuyorm . Bi kac gundr cok üşüyorum. Belim srtim filn agriyo

Ya şöyle ocak 25 te düğün oldu hiç korunmadk. Gecen ay adet oldum. Ama bu ay olmadm
Bu ayda adet olursan bi doktora gorun canim.erken tedbir iyidir.birde hamile kalmadan once follik asit verir sana.bu cok onemli daha saglikli hamilelik yasarsin.
Ben daha once kurtaj oldum.temmuzda sinavim var kpss.aslinda sinavima kadar beklemek istedim ama konudada belirttigim gibi iste insanin icine suphe girdimi kafasi orda kaliyor.
O olaydan sonra yine korunduk hep.
Bakalim ama galiba istiyorum artik hamile kalmayi.kurtajdan sonra epey korkmustum gecmis hepsi:)

Birde ilk hamile kalmadan 1 ay evvel kasigimdan bacagima bir sanci inmisti.yuruyememistim.
Ablama sormustum ya hamilesin yada onumuzdeki ay hamile kalicaksin vucut hazirliyomus kendini.artik ne kadar dogru bilmiyorum ama bi ay sonrada cidden hamile kaldim.
Bu ayda ayni agri yine oldu bacagimda.bakalim yine gercek olacakmi:)

Hmmm
Bklmmmm Allah gönlüne göre versin canim.. :)

Doktra ne diyerek görünüyim onu anlamadım cnm ya....
He Allah sabrini veriyo ya . Ne mutlu ki gecmis :)
Allah bi daha yasatmasin

Doktra ne diyerek görünüyim onu anlamadım cnm ya....
He Allah sabrini veriyo ya . Ne mutlu ki gecmis :)
Allah bi daha yasatmasin
Ben ilk gebelik karari aldigimizda gitmistim.gerekli kontrolleri yapti dokturum.tarihler verdi.iliskiye girecegim tarihleri hangi gun arayla..vs
Birde dedim ya follik asit veriyor doktor.cocugun gelisimi icin.
Ilk hamileligimde doktorumu dinlemedim almadim.simdi hala iciyorum.

Ne biliyim yeni evlisin ya ondan soyledim.hani bu ayda hasta olursan gorunmende fayda olur diye dusundum yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…