Adanalı Hatunlar

hayırlı sabahlar canlarım buluşmamıza 1 gün kaldı ve yeni canlarımı göreceğim için çok heyecanlıyım hepinizi yarın sabırsızlıkla bekliyor olacağım inşallah kızlar sizi çok seviyorum benopuyorumnanaktan​

yok öööle gelmeden beleş oturdugun yerden fotolara bakmak gamyoncuiremsu

ayyyyyy çok heyecanlıyım anlatamam.. kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile5

o heyecan bnnde de var sanki ilk kez buluyormuşuz gibi:1hug:

adanalıyık Allahın adamıyık bici yer şalgam içerik karpuzu kabuğuyla avradı donuyla :jeyyar: ayyy bu sözleri kim yazmış anam gamyoncuiremsu bende resmimi goyacam :1closedeyes: -tatlicadiarzu-

yaa ben gelemicem nasıl içinize sinecek üzülmicekmisiniz aylamıcakmısınz mafoldumben kızlarr yarın adanadayım ama ailemle takılıcaz ama belki 1 saatlik bile olsa uğrarım tabi isterseni beni isteyin beni size şirinlik yaparım alkisalkisalkis

adanalıyık Allahın adamıyık bici yer şalgam içerik karpuzu kabuğuyla avradı donuyla :jeyyar: ayyy bu sözleri kim yazmış anam gamyoncuiremsu bende resmimi goyacam :1closedeyes: -tatlicadiarzu-
abaawwwww o ne kızzzzz :1shok:
ilk kez duydum karpuz ve avrat kısmını kaydirigubbakcemile3

kızlar saatte ve mekanda bir değişiklik yok dimi?
sanırım ben ipekle gelmek zorunda kalcam

yaaaaa işte ben biliomm anam bende yeni duydum ilgiç geldi bu önemli cümleyi sizle paylaştım ben gelimmi istionuzmu bni size şirinlik yaparım dedim ama cvp vermediniz :1no2: çok üzüldüm çok ayladım ben gelmezsem bi yanınız hep eksik kalacak farkına bilem varmıcaksınız sebebinin :dilcikar: hıh

canım benim tabi gel seni görmek isteriz hepimiz gelebilirsen mutlaka bekliyoruz

canım saat ve yer değişmedi bir değişiklik olursa bildiririm

tabi gel bebeğim tabi gel sen gelmezsen olmaz tabi opuyorumnanaktan​

çook ağlarıız bak gelmezsensositososito:sm_cool:
şaka şaka bi geldiğine sana özel yapalım olurmuua.s.

abaawwwww o ne kızzzzz :1shok:
ilk kez duydum karpuz ve avrat kısmını kaydirigubbakcemile3
:1shok: :1shok: :1shok:
bnde yeni duydum walla

bu arada günaydın herkese a.s.
günaydın cnmmmŞeniz hihoyyyt

yaaa ne oluy ne oluy gormek ıstıyorum alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
sen neden gelmiyosuun bakiim hııılmaz:

yok cnma.s
gtrde sevelim ufaklığıı:ecrin_bebek:

iyi ettin
kelime kültürümüze bişey daha kattın

kızlar şunu yazayıım
bakın saat 16:00 yazdıık
aman geç kalınmasıın
saat 16:15 dedimi pizzları sölertiiz ona göre
sona kalan dona kalırkaydirigubbakcemile3

(azra_sıla) sen neden gelmiyosuun bakiim hııı

kızma kızma ben suan ıst dayım ((ne yazıkkii)) senağlama senağlama senağlama

kızlar sizi nerden tanıcam bi sürü grup halinde kızlar oluo en iyisi yakanıza gül takın sositososito umarım beni görürsünüz ufağımda biyas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…