Adana özel hastane ve doktor tavsiye

escape01

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
47
5
31
Herkese merhaba 1 yıl önce bebeğimi kaybettim(düşük+kürtaj) Daha sonra cesaret edemedim.Yaşadıklarım kolay değildi. Narkozsuz kürtaja alındım vs. Şimdi tekrar bebek sahibi olmak istiyoruz. Fakat Adanada yabancıyım. Memnun kaldığınız Özel hastane ve doktor varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Adanada yabancıyım. Yakın zamanda doğum yapan varsa doğum paketleri hakkındada bilgi verebilirseniz memnun olurum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum

İsa Alataş Tıp Merkezi
(0322) 329 18 26

İsa Alataş Tıp Merkezi - Google'da Ara doktor Hatice Tuncel çok iyi ilgili bi doktor 3 gebelik geçirdim kontrole bu hastaneye gittim. Hastanede ameliyathane olmadığı için doğuma başka hastaneye gittim

Bende ocakta üç buçuk aylık bebeğimi kaybettim Nisan'da gene gebe kaldım ben medikal Park hastanesi Muzaffer Şengül gidiyorum ilk doğumunda orda yaptim yoğun bir doktor ama tecrübeli şimdi oraya gidiyorum 9 haftaligum

Merhaba doğum paketi mi aldınız. Fiyat nedir?

Merhabalar ben Başkent Üniversitesinde perinotolog Mehmet Murat Işıkalana gidiyorum. Tüp bebek tedavisi ile gebe kaldım 7 aydır beni o takip ediyor. İletişim konusunda çok iyi, işinin de ehli. Fiyat olarak başkent çok fahiş değil ortalama. Tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…