Adana da önereceğiniz kadın doğum doktoru

Mavilimavi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2021
63
16
Merhabalar.. Adana da gidebileceğim en iyi kadın doğum uzmani arayisindayim. Hamile kalabilmek için tedavi yöntemleri ile en iyi önereceğiniz kadın doğum doktorları hakkında Bilgi verebilir misiniz?

Başkent üniversitesi kışla sağlık yerleşkesi pınar çağlar aytaç doktorum evet memnunum

Başkent üniversitesi kışla sağlık yerleşkesi pınar çağlar aytaç doktorum evet memnunum
Anladım çok teşekkür ederim cevabınız için. Peki ne zamandır gidiyorsunuz yani süreci merak ediyorum ben genel bi dr kontrole gittim hamile kalmak istiyorum dedim çok ilgisiz karşılandım. Yeni evlendim ve bu konuda bilgim olmamasına rağmen hiç yardımcı olunmadı. Bir seyin yok normal diyip gönderildim maalesef hiç bir bilgi verilmeden

3 aydır gidiyorum. Devlete gidiyodum hamileliğimde bebeğimi kaybettim sebebini sorma istedim doktora kısa kes soru cevap şeklinde olsun gibi şeyler söyledi adana ya gittim bendr

Ilk gittiğim de esra burhan kilicdaga gidiyodum oda özel muayenehane açmış pınara hanıma gectim

Ilk gittiğim de esra burhan kilicdaga gidiyodum oda özel muayenehane açmış pınara hanıma gectim
İkinci hamileliğiniz mi olacak peki? Süreç konusunda hiç bilgim yok ne nasıl neden yapılır bilmiyorum. Etrafımda durumu yaşayan da yok ve hâliyle herkese de sorulmuyor maalesef. Buraya üye olup bende buradan bilgi almak sürec nasil ilerliyor neler yapiliyor bunu merak ediyorum hak vereceksiniz ki böyle soruyorum ama yanlış anlamayin lütfen

Merhabalar istiklal tıp merkezi Haluk Ballı var ilgili bir doktor fakat ben gebelik elde edemedim hala
O yüzden farklı bir doktor denemeyi düşünüyorum bende

Merhabalar istiklal tıp merkezi Haluk Ballı var ilgili bir doktor fakat ben gebelik elde edemedim hala
O yüzden farklı bir doktor denemeyi düşünüyorum bende
Cazip kocabagli varmis sezar hospital da ve hicran giriş hanimi duydum bende hala araştırma aşamasındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…